Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Co se děje > akce pro děti

Mikulášská nadílka v Sokole

Redakce, TJ Sokol Dvůr K... / 1.12.2014
Na pondělí 1. prosince připravili sokolové Mikulášskou nadílku pro cvičence z oddílů všestrannosti a atletiky. Nejprve se přišli milí poslové podívat do hodiny Předškolního žactva, kde podarovali přes třicet malých sokolíků, následovala návštěva v hodinách všestrannosti a atletiky. Zde se sešlo kolem šedesáti dětí od pěti do 15 let. Všechny děti hostům zazpívaly nebo zarecitovaly. nejstarší cvičenci překvapili vystoupením s hudebním doprovodem tuby, klarinetu a saxofonu. Všichni byli podarováni drobnými sladkostmi. Starší děti si stihly zařádit při štafetových hrách a turnaji v přetahování. Akce se vydařila, nyní čeká Mikulášská nadílka nejmenší sokolský potěr v hodinách rodičů s dětmi. Tady budou nadělovat maňásci. Do Vánoc chybí již jen pár dní, mladé sokoly čeká ještě velký oblastní přebor v Team Gym a také Vánoční karnevalová cvičební hodina, Vánoční vystoupení gymnastů a Vánoční laťka, kterou připravuje oddíl atletiky. Nyní můžete sledovat sokolské aktivity nejen na www.sokol-dk.cz, ale také na facebooku.
 

FOTOGALERIE - Mikulášská nadílka v Sokole

-pš-

 

 

 
 
Přečteno 20x
 
 
 
Zpět
15.05.2018 - Dnes by měl být předán do užívání Delfínek na Tyršově koupališti. Více informací připravujeme.
15.05.2018 - Dnes slavíme 89 let ode dne, kdy bylo dáno do provozu přímé telefonní vedení Vídeň-Pardubice-Dvůr Králové n. L.
10.05.2018 - Od 9. do 14. května 2018 je uzavřeno pracoviště pokladny MěÚ Dvůr Králové. Platit však můžete v pracovní dobu na recepci úřadu ve stejné budově.
26.04.2018 - Od čtvrtka 26. dubna od 18:00 hod. do středy 2. května do 8:00 hod. dojde ke kompletní uzavírce části náměstí Odboje a části náměstí Václava Hanky ve Dvoře Králové, kde bude umístěn lunapark. Bude ponechán průjezd na náměstí Václava Hanky a do Valové uličky.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí