Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Co se děje > festivaly

Fest Skaut v Trutnově navštívilo přes 200 lidí. Skauti přispějí na rekonstrukci skautských kluboven

Redakce / 9.11.2017, Trutnov - Trutnovsko a Úpicko
Zaplněný sál trutnovského Národního domu, to byl benefiční festival Fest Skaut pořádaný trutnovským skautským střediskem Hraničář. Cílem této akce bylo vybrat a vydělat co nejvíce peněz, které budou použity při plánované generální rekonstrukci zdejšího klubovnového domu. To se vcelku podařilo a akce na vstupném, občerstvení a z prodeje dětských výrobků vynesla více než 70.000 Kč.
 

FOTOGALERIE - FEST SKAUT

Velkou měrou se na této rekonstrukci bude podílet město Trutnov, ale i sami skauti se snaží různými způsoby přispět. Jedním z těchto způsobů byl právě tento festival. Samotná rekonstrukce je plánovaná na rok 2019, v příštím roce bude vypracovám projekt. Děkujeme touto cestou všem, kdo jakkoli s akcí pomohli, kapelám za skvělou muziku a sponzorům za pomoc při pokrytí nákladů na akci.
 

Související články
FEST SKAUT - benefiční skautský festival v Trutnově (28. října 2017)

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 346x
 
 
 
Zpět
05.09.2018 - Na území Královéhradeckého kraje ode dneška neplatí zákaz rozdělávání a manipulace s ohněm ve volné přírodě
24.08.2018 - Ve čtvrtek 23. srpna 2018 odpoledne zasahovali hasiči u požáru travního porostu na louce o menší rozloze v katastru části Žireč. Jednalo se o neohlášené pálení. Požár nezpůsobil žádnou škodu, hasiči jej dostali velmi brzy pod kontrolu.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí