Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Nejčtenější články
3. ročník výtvarné soutěže Podzvičinsko očima dětí zahájeno!Na železniční trati Jaroměř - Smiřice vjelo ráno auto pod vlak. Provoz na trati stál více než 2 hodinyDopravní nehoda na železničním přejezdu v Bílé TřemešnéHC Rodos postupuje do ll. ligy! V posledním zápase sezony porazil Letce z LetňanPožár lesa u Borovničky hasilo i hasičské letadlo a přiletěl i hasičský vrtulník z Brna!
Novinky emailem
Královédvorsko > Co se děje > hudba

Franišek Nedvěd slaví 70. Vyrazil s kapelou Tie Break na tour s názvem Velkej Flám i do Dvora Králové.

Redakce / 16.04.2017, Dvůr Králové nad Labem
Přijďte se podívat v úterý 25. dubna do Hankova domu na večer plný pohody, vlídného slova a hlavně pěkných písniček v podání Františka Nedvěda & Tie Break. Zazní skladby od velikánů jako je Gordon Lightfoot, Don Williams nebo Jan Nedvěd, texty jsou od blízkého Františkova přítele a Dušana Vančury. Mimo to zazní i vlastní skladby Františka Nedvěda.
 

Vstupenky jsou k zakoupení či rezevraci v kavárně Hankova domu u paní Mannové za cenu 250-290 Kč, tel.: 499 320 110


Mimořádný český hudebník odstartoval svou kariéru v roku 1974 se svým bratrem v kapele Brontosauři. Později začal spolupracovat s kapelou Spirituál Kvintet. Jedním z nejvýraznějších momentů v kariéře Františka Nedvěda byl koncert Strahov 96, který navštívilo téměř 70 000 diváků.


 

Související odkazy
František Nedvěd

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 771x
 
 
 
Zpět