Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Co se děje > hudba

Poslední koncert v Barakudě

Redakce / 6.12.2017
Osudové osmičky v českých dějinách opravdu fungují a dorazily i k nám do Dvora - 4.4.2008 Barakuda definitivně končí... Už po několikáté zvu všechny známé i neznámé na koncert do Barakudy. Tentokrát už je to opravdu poslední SPAM. Po několika letech kdy se o tom jen mluvilo a čekalo se, kdy to přijde, je to tady. Barakuda končí a s ní i koncerty ve Dvoře...
 
Snaha byla, ale zájem není, takže to dopadlo tak, jak to dopadlo. Koho muzika baví přijdťe na rozlučkovou párty, která se koná 4.4.2008. Je to zřejmě poslední možnost, jak se ještě do Barakudy podívat. Na pódiu si naposledy zahrají a zajamují napůl místní Romano Zorba a po nich (popřípadně s nimi) DJ Trifid. Na malé scéně poběží celý večer projekce fotek ze všech koncertů, co se nám podaří sehnat.


 

 

 
 
Přečteno 716x
 
 
 
Zpět
23.10.2018 - Personální agentura Addeco vydala zprávu, ve které tvrdí, že podzimní brigádnické práce (pokladní vybalování zboží apod.) v našem regionu letos budou odměněny 130 Kč/hod - je to o 8 procent více než loni. Tak good luck při hledání :-)

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí