Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko > Co se děje > společenské akce

Bazar kabelek - inspirativní dámské odpoledne 22. dubna 2017

Redakce / 16.04.2017, Dvůr Králové nad Labem
V sobotu 22. dubna se od 13 hod. koná v budově Špýcharu městského muzea ve Dvoře Králové zcela nová akce - Bazar kabelek. Jak již název napovídá, jedná se o akci výhradně pro ženy. Organizuje ji zatím neoficiální a stále otevřený Spolek dvorských holek, který si tak ověřuje v praxi své schopnosti a možnosti. Přijďte jej podpořit!
 

Připraven je pro všechny dámy, ženy, slečny, babičky i maminky program na celé odpoledne, ve kterém nebude chybět domácí občerstvení, výborná káva, víno, bylinné čaje, ale také divadlo a zajímavé přednášky. Bazar kabelek je samozřejmostí - každá může přinést kousky ze své skříně, které se jí již nehodí k outfitu a nabídnout dalším. Příjem kabelek probíhá po celý týden před akcí včetně soboty do 13:30 (viz níže Pravidla). 

Cílem je užít si klidně společné odpoledne, něco nového se dozvědět a ještě se pobavit. 

Odpoledne proběhne v duchu předávání osobních zkušeností a podpory vzdělávání včetně seberozvoje. Snažily jsme se zvolit ty nejpříjemnější metody v podobě půlhodinových talkshow s vybranými osobnostmi. Těšit se můžete na Ilonu Limberskou, která spravuje v Trutnově krásný prostor na cvičení a praktikování jogy ve všech jejích podobách včetně zajímavých přednášek. Naše pozvání přijala Kateřina Krupková, která ve Dvoře Králové seznamuje malé slečny i ženy s břišními tanci. A Milada Langfelnerová nám pomůže na poli seberozvoje. název přednášky "Na nemoce bez emoce" mluví sám za sebe a věříme, že padne na úrodnou půdu.

Výtvarný koutek pro přítomné ženy připravila Karolína Václavíková, která svoje díla vystvauje v těchto dnech v místní kavárně Gloria na pěší zóně. 

Osobní zkušenosti s domácí kosmetikou předá paní Ducháňková a aromaterapii přiblíží Milushka Kudrnovská.

Možnosti seberozvoje vám po celou dobu akce bude představovat Evropská kontaktní skupina, která byla u zrodu Spolku dvorských holek.

Na závěr si oddychneme u více než hodinového představení Maják doubravických ochotnic.

A protože je to naše první akce, budeme vám vděčny za zpětnou vazbu. Máme připraveny jednoduché dotazníky, které na konci akce slosujeme o krásné šátky místní návrhářky Kateřiny Hornychové Baliharové.

Prosím, neberte děti s sebou, program jim není přizpůsoben.

PRAVIDLA  - PŘÍJEM A VÝDEJ KABELEK 

  • Kabelky do bazaru přijímáme v městském muzeu od 18. do 21. dubna 2017 v pracovní době (9-12 a 13-16) nebo v sobotu 22. dubna od 12:30 do 13:30 přímo na akci ve Špýcharu muzea.
  • Přijímáme jen kabelky čisté a nepoškozené, a to jen od soukromých osob. 
  • Cenu si stanovuje sám prodávající a stvrdí ji na příslušném formuláři svým podpisem. Peníze z prodeje darované kabelky budou použity na úhradu nákladů celé akce.
  • Manipulační poplatek je 10 Kč z každého prodaného kusu.
  • Peníze za prodané zboží vyplácíme po ukončení bazaru v sobotu 22. 4. do 18 hod. a dále od 24. do 28. dubna v pracovní době na pokladně muzea (viz výše).
  • Nevyzvednuté kabelky i peníze propadnou organizátorům a budou použity na organizaci dalších akcí. 

Těšíme se na Vás i Vaše kabelky!

 

 

Související články
Bazar kabelek - jedna velká dámská jízda
Kurzy pro rodiče dětí do 15 let v Královéhradeckém kraji zdarma

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 1285x
 
 
 
Zpět
Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí
2.10.2017 - 20.12.2017
Kresli a tvoř mandaly
1.12.2017 - 14.01.2018
Ze života loutek
18.12.2017 - 23.12.2017
Vánoční bazárek pro Daníka