Vyhledej
Nejčtenější články
HC Rodos rozdrtil v posledním finálovém utkání hráče z Náchoda 10:1. Podívejte se do tváří hráčů, které většina z nás zná jen v hokejové výstroji!Na Královédvorsku se 1. března některé obchody neotevřou. EET byla pro mnohé z nich milníkemŠporkovská slavnost bude živě přenášena do celého světa!Dokument Theodory Remundové o Bětce Teperové z Třebihoště Populární maskot královédvorské zoo byl ukraden. Dřevěná surikata zmizela již před vánoci
Novinky emailem
Královédvorsko > Co se děje > společenské akce

Večer s módní přehlídkou firmy Pletap - jarní trendy (31. března 2017)

Redakce / 16.03.2017, Dvůr Králové nad Labem
Módní molo vyroste v prostorné aule královédvorské střední školy SŠIS v pátek 31. března. Procházet se po něm budou modelky i modelové předvádějící jarní a letní kolekci královédvorské firmy Pletap. Tato firma uvádí módní přehlídky ve Dvoře Králové již několik let.
 

Akci začínající v 19 hod. bude moderovat zkušený reportér TV Prima Josef Mádle. Připraveno je kromě přehlídky jedinečných modelů na jaro a léto také taneční vystoupení královédvorské taneční skupiny Attitude. Během krátkých přestávek budou mít diváci možnost se občerstvit formou bufetu nebo osvěžit výbornou kávou a vínem.

Módní přehlídka firmy Pletap patří již k tradičním společenským akcím ve Dvoře Králové, která se koná vždy na jaře a na podzim. Firma Pletap vyrábí vlastní pleteninové kolekce, ale z pečlivě vybraných kvalitních látek dokáže ušít své vlastní jedinečné kolekce  - šaty, sukně, letní kostýmky a halenky či tuniky. Ty ve své prodejně v Havlíčkově ulici poté dokáže zkušený personál elegantně sladit s dalšími doplňky. 

Na své si přijdou i pánové, kterým je nově v prodejně v Havlíčkově ulici věnován větší prostor. 

VstupenkyNechte se inspirovat barvami letošního jara a léta. Vstupenky za 120 Kč jsou k zakoupení ve firemním obchodě značky Pletap v Havlíčkově ulici 21 (ulice vedoucí od náměstí k Šindelářské věži). Rezervace vstupenek na tel. 777 732 792. 
Pro všechny majitele vstupenek je na konci akce připravená tombola. 

Kontakty a další údaje o firmě Pletap nejdete zde.

Kateřina Sekyrková

 

Související články
Královédvorská firma Pletap předvedla již popáté módní trendy na nadcházející sezonu
Video z módní přehlídky firmy Pletap ve Dvoře Králové n. L. (14. října 2016)

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 638x
 
 
 
Zpět