Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko > Co se děje > společenské akce

Večer s módní přehlídkou firmy Pletap - jarní trendy (31. března 2017)

Redakce / 16.03.2017, Dvůr Králové nad Labem
Módní molo vyroste v prostorné aule královédvorské střední školy SŠIS v pátek 31. března. Procházet se po něm budou modelky i modelové předvádějící jarní a letní kolekci královédvorské firmy Pletap. Tato firma uvádí módní přehlídky ve Dvoře Králové již několik let.
 

Akci začínající v 19 hod. bude moderovat zkušený reportér TV Prima Josef Mádle. Připraveno je kromě přehlídky jedinečných modelů na jaro a léto také taneční vystoupení královédvorské taneční skupiny Attitude. Během krátkých přestávek budou mít diváci možnost se občerstvit formou bufetu nebo osvěžit výbornou kávou a vínem.

Módní přehlídka firmy Pletap patří již k tradičním společenským akcím ve Dvoře Králové, která se koná vždy na jaře a na podzim. Firma Pletap vyrábí vlastní pleteninové kolekce, ale z pečlivě vybraných kvalitních látek dokáže ušít své vlastní jedinečné kolekce  - šaty, sukně, letní kostýmky a halenky či tuniky. Ty ve své prodejně v Havlíčkově ulici poté dokáže zkušený personál elegantně sladit s dalšími doplňky. 

Na své si přijdou i pánové, kterým je nově v prodejně v Havlíčkově ulici věnován větší prostor. 

VstupenkyNechte se inspirovat barvami letošního jara a léta. Vstupenky za 120 Kč jsou k zakoupení ve firemním obchodě značky Pletap v Havlíčkově ulici 21 (ulice vedoucí od náměstí k Šindelářské věži). Rezervace vstupenek na tel. 777 732 792. 
Pro všechny majitele vstupenek je na konci akce připravená tombola. 

Kontakty a další údaje o firmě Pletap nejdete zde.

Kateřina Sekyrková

 

Související články
Královédvorská firma Pletap předvedla již popáté módní trendy na nadcházející sezonu
Video z módní přehlídky firmy Pletap ve Dvoře Králové n. L. (14. října 2016)
Pletap představil dámskou i pánskou módu na následující sezonu na molu v aule SŠIS

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 722x
 
 
 
Zpět
20.11.2017 - Na obchvatu Hořic došlo dnes ráno k nehodě 6 osobních aut a kamionu. Na Hradubické jsou dnes ráno hlášeny hned 3 dopravní nehody v rozmezí 2 hodin. Jezděte opatrně!
17.11.2017 - V neděli 19. listopadu 2017 bude z provozních důvodů zrušeno veřejné bruslení s hokejkami. Standardní veřejné bruslení se tento den uskuteční od 13:45 do 15:15 hod.
17.11.2017 - Na čerpací stanici Benzina ve Dvoře Králové probíhá rekonstrukce. Prodej pohonných hmot omezen není, prodej doplňkového sortimentu ano. Modernizovaná stanice by se měla otevřít v první polovině prosince.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí