Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Co se děje > společenské akce

Večer s módní přehlídkou firmy Pletap - jarní trendy (31. března 2017)

Redakce / 16.03.2017, Dvůr Králové nad Labem
Módní molo vyroste v prostorné aule královédvorské střední školy SŠIS v pátek 31. března. Procházet se po něm budou modelky i modelové předvádějící jarní a letní kolekci královédvorské firmy Pletap. Tato firma uvádí módní přehlídky ve Dvoře Králové již několik let.
 

Akci začínající v 19 hod. bude moderovat zkušený reportér TV Prima Josef Mádle. Připraveno je kromě přehlídky jedinečných modelů na jaro a léto také taneční vystoupení královédvorské taneční skupiny Attitude. Během krátkých přestávek budou mít diváci možnost se občerstvit formou bufetu nebo osvěžit výbornou kávou a vínem.

Módní přehlídka firmy Pletap patří již k tradičním společenským akcím ve Dvoře Králové, která se koná vždy na jaře a na podzim. Firma Pletap vyrábí vlastní pleteninové kolekce, ale z pečlivě vybraných kvalitních látek dokáže ušít své vlastní jedinečné kolekce  - šaty, sukně, letní kostýmky a halenky či tuniky. Ty ve své prodejně v Havlíčkově ulici poté dokáže zkušený personál elegantně sladit s dalšími doplňky. 

Na své si přijdou i pánové, kterým je nově v prodejně v Havlíčkově ulici věnován větší prostor. 

VstupenkyNechte se inspirovat barvami letošního jara a léta. Vstupenky za 120 Kč jsou k zakoupení ve firemním obchodě značky Pletap v Havlíčkově ulici 21 (ulice vedoucí od náměstí k Šindelářské věži). Rezervace vstupenek na tel. 777 732 792. 
Pro všechny majitele vstupenek je na konci akce připravená tombola. 

Kontakty a další údaje o firmě Pletap nejdete zde.

Kateřina Sekyrková

 

Související články
Královédvorská firma Pletap předvedla již popáté módní trendy na nadcházející sezonu
Video z módní přehlídky firmy Pletap ve Dvoře Králové n. L. (14. října 2016)
Pletap představil dámskou i pánskou módu na následující sezonu na molu v aule SŠIS

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 727x
 
 
 
Zpět
15.05.2018 - Dnes by měl být předán do užívání Delfínek na Tyršově koupališti. Více informací připravujeme.
15.05.2018 - Dnes slavíme 89 let ode dne, kdy bylo dáno do provozu přímé telefonní vedení Vídeň-Pardubice-Dvůr Králové n. L.
10.05.2018 - Od 9. do 14. května 2018 je uzavřeno pracoviště pokladny MěÚ Dvůr Králové. Platit však můžete v pracovní dobu na recepci úřadu ve stejné budově.
26.04.2018 - Od čtvrtka 26. dubna od 18:00 hod. do středy 2. května do 8:00 hod. dojde ke kompletní uzavírce části náměstí Odboje a části náměstí Václava Hanky ve Dvoře Králové, kde bude umístěn lunapark. Bude ponechán průjezd na náměstí Václava Hanky a do Valové uličky.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí