Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Doprava > aktuálně

Chodník na mostu J. Opletala bude uzavřen, přibude provizorní přechod

Redakce / 24.10.2017
V termínu od 25. října do 30. listopadu 2017 bude pro chodce uzavřen chodník na západní straně mostu Jana Opletala a také chodník v jeho bezprostřední blízkosti. Na uvedeném úseku budou prováděny rekonstrukční práce související s výstavbou pruhu pro cyklisty.
 
Pro zachování bezpečného a plynulého průchodu pro pěší bude v místě bývalé zastávky MHD zřízen provizorní přechod pro chodce přes ulici 17. listopadu. Žádáme proto všechny občany, řidiče i chodce, aby při pohybu v uvedené lokalitě po dobu stavby dbali zvýšené opatrnosti, případně se řídili pokyny pracovníků zhotovitelské firmy.

 

 

 
Vaše komentáře
Další omezení provozuJutař, 24.10.2017 20:24, Reagovat
Zdravím. Paní a páni radní, není těch komplikací v našem městě už dost? Veškerý provoz jezdí přes tento most. Oprava mostu u "Střelnice" v nedohlednu a ještě rozkopete další. Sice pouze pro pěší, ale je to další komplikace pro všechny. Přimlouval bych se za to, nejdříve dokončit rozdělané akce a pak se pouštět do dalších. Cesta z 5.května do centra za 40minut - to se vám zdá normální?
když už se něco děláAnděl, 24.10.2017 15:53, Reagovat
tak by se mohlo dotáhnout i vodorovné značení před obchody u smrku, aby auta nestála a nepřekážela zadky provozu. Co na to úředník ?
 
 
Přečteno 1673x
 
 
 
Zpět
05.09.2018 - Na území Královéhradeckého kraje ode dneška neplatí zákaz rozdělávání a manipulace s ohněm ve volné přírodě
24.08.2018 - Ve čtvrtek 23. srpna 2018 odpoledne zasahovali hasiči u požáru travního porostu na louce o menší rozloze v katastru části Žireč. Jednalo se o neohlášené pálení. Požár nezpůsobil žádnou škodu, hasiči jej dostali velmi brzy pod kontrolu.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí