Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Firmy v regionu > Restaurace

Občerstvení U kolečka na přehradě Les Království, ale také kavárna v kině a nové občerstvení Koloniál Kuks

Redakce / 31.07.2017
Občerstvení U kolečka se za pouhých 7 let existence stalo na Královédvorsku pojmem. Na přehradu Les království už dávno řada Královédvoráků nejezdí jen kvůli romantickým věžičkám, ale hlavně na čerstvé ryby, steaky, nebo pořádného hambáče přímo z šikovných rukou pana Pavla Sedláčka. Málokdo ale ví, že do stejných rukou jeho a jeho partnerky Andrey Palejové patří i oblíbená kavárna Biograf v kině Svět a nejen to!
 
Máme totiž pro vás jedinečnou zprávu! Až na podzim počasí na přehradě znemožní vychutnávat gurmánské delikatesy, přesune se do Kuksu, kde si letos začali budovat další podnik, tentokrát chráněný před podzimními a zimními plískanicemi. Společně mají tedy 3 podniky a každý z nich je zcela jiný!

Posuďte sami:


OBČERSTVENÍ U KOLEČKA

Občerstvení U kolečka
Přehrada Les Království, 55401
otevřeno:
úterý až neděle: 11 - 22 h
Za vytrvalého deště je zavřeno, přeháňky a mrholení nevadí :-)
Staňte se fanouškem stránek na Facebooku
Každý obyčejný podnikatel by na turisticky super atraktivním místě postavil friťák na smažáka a hranolky. Ne tak pan Sedláček! Už od počátku vsadil na pořádné jídlo. Z jeho grilu tak dostanete jeho vlastníma rukama připravené pokrmy, které široko daleko nikdo nemá. Čerstvé ryby, obrovské hamburgery, stejky, tortilly. K tomu zde najdete Plzeň, Kozla a místního Tambora. Z nealka frčí hlavně Malinovka a Kofola.

KAVÁRNA BIOGRAF


Kavárna Biograf
náměstí Václava Hanky 828
544 01 Dvůr Králové nad Labem
otevřeno:
pondělí - čtvrtek: 8 - 20 h 
Dobré kafe ale často dostanete už po půl osmé :-)
pátek: 8 - 24 h 
sobota: 9 - 13 h
neděle: 17 - 20 h
Kavárna z nejtradičnějších, jediné místo ve Dvoře Králové nad Labem, kde dostanete kafe Lamborghini, tedy jednu z nejprestižnějších a nejlepších italských značek! A přitom to rozhodně není nejdražší kafe ve městě. Proč? Protože řada zákazníků se sem vrací opakovaně i vícekrát za týden, někteří dokonce i vícekrát za den a to je víc než velká marže. Příjemné prostředí a dobré kafe prostě láká k relaxaci. Když pěkně poprosíte dostanete i pořádnou anglickou snídani :-)

KOLONIÁL KUKS


Koloniál Kuks 
Kuks 27
otevřeno:
prázdniny - pondělí až neděle: 9 - 18 h
mimo sezonu - soboty a neděle - 9 - 20 h


Nejnovější podnik obou partnerů. Prostor, kde je stále zachován takřka původní interiér
prvorepublikového řeznictví doplněný o stylové sezení. Zde si můžete speciality z netradičního menu. Jak jsme již psali - sem se na podzim přesune i sám pan Sedláček a je jisté že i jeho klientela z přehrady. Už nyní si pro vás připravuje nové podzimní menu - například pečené jehněčí, kachna, husa, selátko a další.

Podívejte se na fotografie ze všech podniků do naší fotogalerie.

Fotografie: Láďa Válek


FOTOGALERIE - Občerstvení U kolečka na Přehradě Les království

FOTOGALERIE - Kavárna Biograf - kafe Lamborghini

FOTOGALERIE - Koloniál Kuks - nové občerstvení u zámku v Kuksu

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 8599x
 
 
 
Zpět
28.06.2018 - V pátek 29. června bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů v budově městského úřadu na náměstí T. G. Masaryka čp. 38 ve Dvoře Králové n. L.
08.06.2018 - Dnešní hlášení ve Dvoře Králové o vyhlášení 2. stavu povodňové aktivity byla pouhá technická chyba. Labe je klidné.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí
1.03.2018 - 23.11.2018
Lovci perel - soutěž
1.06.2018 - 30.07.2018
Bazar knih
8.06.2018 - 2.09.2018
VÝSTAVA: STOLETÍ TECHNIKY