Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Krimi

Pátrání po SVĚDKOVI, který by mohl napomoci k objasnění krádeže kola za 100 000 Kč

Redakce / 3.10.2017
Policisté ze Špindlerova Mlýna v současné době intenzivně pátrají po pachateli, který zřejmě využil příležitosti a odcizil horské kolo Scott za necelých 100 tisíc korun, které majitel nechal nezajištěné ve stojanu před prodejnou.
 

FOTOGALERIE - Pátrání po SVĚDKOVI, který by nám mohl napomoci k objasnění krádeže kola za 100 000 Kč

Koncem září se na policii obrátil muž, který jim sdělil, že mu někdo odcizil karbonové horské kolo Scott RC 900 World, velikost rámu M. Dle jeho slov minulou středu kolo umyl a nezajištěné uložil do stojanu před jeho prodejnou v Bedřichově. Nenechavec zřejmě využil příležitosti a kolo krátce po 12. hodině odcizil. Poškozený vyčíslil škodu na necelých 100 tisíc korun.

V souvislosti s tímto případem žádáme veřejnost o pomoc při pátrání po svědkovi na fotografii, který by nám mohl napomoci k objasnění celé věci!
V případě, že muže poznáte, kontaktujte nás na bezplatné telefonní lince 158 nebo přímo na Obvodním oddělení ve Špindlerově Mlýně.
Děkujeme.

Případ jsme zadokumentovali pro podezření ze spáchání přečinu krádež, za což v případě dopadení hrozí pachateli až pětiletý pobyt ve vězení.


Objasněné vloupání do dvou objektů! Recidivista v den krádeže dopaden!

Pětatřicetiletého muže, který násilím vnikl do jedné trutnovské prodejny se zeleninou ještě ten den, zadrželi trutnovští policisté.

V souvislosti s touto trestnou činností se policistům podařilo objasnit i vloupání do občerstvení, ke kterému došlo v polovině září na Horské ulici. „Lapka“ v těchto dvou případech měl odcizit finanční hotovost přesahující 11 tisíc korun.

Policistům již známý muž se v červnu vrátil z výkonu trestu odnětí svobody, kde si odpykával trest za obdobnou majetkovou trestnou činnost. Zřejmě ani tato zkušenost ho však nenapravila.

Ve zkráceném přípravném řízení si vyslechl sdělení podezření ze spáchání přečinu krádež, za což mu v případě prokázání viny hrozí až tříletý pobyt ve vězení. 


por. Šárka Pižlová, DiS
tisková mluvčí ÚO Trutnov

 

Související články
Forenzní značení kol pro trutnováky zdarma. Je vhodný i pro městský mobiliář. Zloději pozor!

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 3675x
 
 
 
Zpět
28.06.2018 - V pátek 29. června bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů v budově městského úřadu na náměstí T. G. Masaryka čp. 38 ve Dvoře Králové n. L.
08.06.2018 - Dnešní hlášení ve Dvoře Králové o vyhlášení 2. stavu povodňové aktivity byla pouhá technická chyba. Labe je klidné.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí
1.03.2018 - 23.11.2018
Lovci perel - soutěž
1.06.2018 - 30.07.2018
Bazar knih
8.06.2018 - 2.09.2018
VÝSTAVA: STOLETÍ TECHNIKY