Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko > Krimi

Pod Výšinkou se stala smrtelná dopravní nehoda. Nepřežil motorkář

Redakce / 31.05.2017, Hajnice - Trutnovsko a Úpicko
K tragické dopravní nehodě čtyřiačtyřicetiletého motorkáře došlo v úterý po 14. hodině na silnici I. třídy nedaleko Nového Rokytníka na odbočce na Studenec. Motorkář zahynul pod přívěsem nákladního vozidla. Večer téhož dne se stala dopravní nehoda v Nových Kocbeřích.
 

Řidič motocyklu Kawasaki jel z Výšinky na Trutnov. Z dosavadního šetření k dopravní nehodě zřejmě došlo tak, že řidič nákladní soupravy s přívěsem odbočoval z hlavní pozemní komunikace na vedlejší ve směru na Studenec. Předjížděcí manévr započal v okamžiku, kdy měl dostatečný rozhled. Když přední část soupravy opustila křižovatku, došlo k nárazu motocyklu s přívěsem. Bohužel „motorkář“ utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě nehody zemřel. Přivolaný lékař nařídil soudní pitvu. Na místě zasahoval i vrtulník, však neúčelně. Komunikace byla na téměř tři hodiny zcela uzavřena. 

Okolnosti a míra zavinění jsou v současné době předmětem dalšího šetření trutnovských kriminalistů.

Profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a dobrovolní hasiči z Hajnice zasahovali po 21. hod. (ohlášeno 21:00) při dopravní nehodě dvou osobních automobilů, která sestala v Nových Kocbeřích. Hasiči jednu osobu z vozidla museli vyprostit. Na vozidlech provedli hasiči protipožární opatření. Dvě zraněné osoby ošetřila zdravotnická záchranná služba. Hasiči společně s Policií ČR řídili kyvadlově dopravu a místo nehody bylo jednotkami uklizeno.

Zdroj: Policie ČR, HZSKrálovéhradeckého kraje

 

Související články
V neděli 29. dubna se na Zvičině nezávisle na sobě staly 2 nehody paraglidistů

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 3123x
 
 
 
Zpět
23.11.2017 - NÁLEDÍ - včerejší večerní mlha zmrzla. Chodci - našlapujte opatrně, řidiči - jezděte pomalu.
20.11.2017 - Na obchvatu Hořic došlo dnes ráno k nehodě 6 osobních aut a kamionu. Na Hradubické jsou dnes ráno hlášeny hned 3 dopravní nehody v rozmezí 2 hodin. Jezděte opatrně!
17.11.2017 - V neděli 19. listopadu 2017 bude z provozních důvodů zrušeno veřejné bruslení s hokejkami. Standardní veřejné bruslení se tento den uskuteční od 13:45 do 15:15 hod.
17.11.2017 - Na čerpací stanici Benzina ve Dvoře Králové probíhá rekonstrukce. Prodej pohonných hmot omezen není, prodej doplňkového sortimentu ano. Modernizovaná stanice by se měla otevřít v první polovině prosince.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí