Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Akce

Lanovka v Jánských lázních slaví 90. narozeniny

15.09.2018 10:00
SkiResort Černá hora - Pec, Černohorská 265, 542 25 Janské Lázně

Lanová doprava na Černou horu slaví letos 90. narozeniny - krásný věk! V rámci oslav se můžete v sobotu 15. září těšit na komentované prohlídky o historii lanovky a spoustu aktivit v Dětském parku Kabinka u horní stanice lanovky. Pro děti i dospělé budou na Černé hoře připravené soutěže o ceny - dětskou koloběžku Crussis, elektrokola a koloběžky, skipasy do SkiResort Černá hora - Pec, i o auto na víkend či týden.

Pořadatel: SkiResort Černá hora - Pec, Černohorská 265, 542 25 Janské Lázně

Po celý víkend - tedy 15. a 16. září jezdí kabinková lanovka Černohorský Express za zvýhodněnou cenu.
Děti mladší 9 let mají jízdné zdarma, pro všechny ostatní platí cena 90 Kč

Celý víkend bude zdarma vstup do Dětského parku Kabinka s trampolínami, lezeckou stěnou, lodičkami, slackline a šlapacími kárami, který najdete hned vedle horní stanice lanovky na Černé hoře. 

Pokud byste rádi v Janských lázních strávili delší dobu, můžete využít ubytování v Třetí chalupě u Smrčiny, která je v docházkové vzdálenosti od tamní Stezky korunami stromů.  

Užijte si oslavu!

Více  
Datum zveřejnění: 27.08.2018

Komentáře
 
Přidat komentář
Vypsat označené komentáře
Vypsat všechny komentáře
Zobrazit všechny chronologicky

05.09.2018 - Na území Královéhradeckého kraje ode dneška neplatí zákaz rozdělávání a manipulace s ohněm ve volné přírodě
24.08.2018 - Ve čtvrtek 23. srpna 2018 odpoledne zasahovali hasiči u požáru travního porostu na louce o menší rozloze v katastru části Žireč. Jednalo se o neohlášené pálení. Požár nezpůsobil žádnou škodu, hasiči jej dostali velmi brzy pod kontrolu.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí