Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko
Jsme tu doma, máme to tu moc rádi a chceme aby se nám všem tady dobře žilo. Naší prací je seznamovat občany s novinkami ze všech oblastí našeho života, ale také s historií našeho regionu. 

V roce 2017 se budeme se soustředit na co největší informační propojení obcí v regionu. Je nám líto, když je nějaká zajímavá akce v jedné obci a o 4 km jinde už o ní nikdo neví! To napravíme :-)

Portál Královédvorsko jsme převzali po jeho zakladateli - Aleši Kubicovi v roce 2015. Věděli jsme, do čeho jdeme - již dříve jsme s Alešem spolupracovali. A také víme co chceme: informovat lidi v regionu o tom, co skutečně potřebují vědět. Sami jsem zažili, když jsme s příchodem do Dvora Králové v roce 2006 potřebné informace neměli. 

Pustí se zítra vlek na Zvičině? Kdy ordinuje jaký lékař? Co se dělo na zastupitelstvu? Už je průjezdná Havlíčkova ulice? Co dávají v kině?
Naše práce nás baví. Snažíme se propojit všechny dostupné informace a získávat ty hůře dostupné. Jen nám líto práce lidí, která přijde vniveč jen díky špatně vedené propagaci a komunikaci. Tento region má velký potenciál a žije. Jen se o tom málo ví. Přejeme si, aby Královédvorsko.cz navrátilo regionu ztracené sebevědomí. Věříme, že tak ulehčíme práci spoustě lidem a přispějeme k lepšímu soužití. 
Hranice Královédvorska (Obce Královédvorska) nejsou pevné. Zpracováváme i nadregionální informace ze sousedních území v rubrice Regiony. 


Kateřina Sekyrková
602 308 878
katsek(zavinac)email.cz

Jan Holan
732 521 835
jan.holan2013(zavinac)gmail.com 

 

 
 
Přečteno 33531x
 
 
Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí