Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko > Podnikání

Ve Vítězné otevřeli opravenou obecní hospůdku. Ze zoufalství.

Redakce, / 22.06.2017, Vítězná
Dobrou pověst místní hospody Sportcentrum ve Vítězné kazili po dva roky různí provozovatelé, a tak byla obec v situaci, kdy se rozhovodalo, co s ní bude dále. Nejdříve zastupitelé provoz obecní hospody zamítli, nakonec se schválil, ovšem zatím na zkušební dobu půl roku. Hospoda je v tomto režimu v provozu od 18. května, čerstvě vymalovaná a nekuřácká, stejně jako ubytovna.
 
"Štěstí je, že se nám povedlo hospodu otevřít těsně před sezonou. Doufám, že z letního provozu budeme mít našetřeno na zimu. V říjnu se uvidí, zda je zvoleným způsobem provozovaná hospoda i ubytovna životaschopná," dodává k provozu obecní hospody starosta Petr Hrubý. 

"Každé léto naší obcí projede velké množství cyklistů, protíná nás tu hodně cyklostezek. Přáli jsme si v naší obci nejen cyklistům nabídnout čisté a hlavně nekuřácké místo k občerstvení," přidává starosta argumenty, které rozhodly pro obecní hospodu. 

Od začátku se zde snaží nastolit "standard” poskytovaných služeb, které zatím zahrnuje omezený provoz kuchyně (smažák, klobása, utopenec) a pravidelné páteční grilování nebo sezónní speciality (kýta, kuřecí stehna apod.).  
Otevřeno je každý den kromě pondělí, a to od 16 do 22 hod, v pátek a sobotu do 24 hod. 

Akce, které táhnou
Vedení obce věří, že všichni strávníci a návštěvníci budou odcházet či odjíždět spokojení a rádi se vrátí a podělí se o tuto informaci svým známým. Jistě k tomu přispějí i akce, které obec pravidelně pořádá a které lákají zájemce ze širokého okolí. Minulý víkend zde například v rámci Dne dětí připravili Nanukovou show a pro rodiče promítání v letním kině. Na 1. července je naplánována vyhlášená Traktoriáda v rámci tradičně velkolepě pojatého Dne obce Vítězná

Doprava 
Vítězná - Kocléřov je křižovatkou cest, které vedou k zajímavým místům v nejbližším okolí. Vítězná je ze Dvora dosažitelná nejen autem či na kole, ale i pěšky. Ve všední den sem zajíždějí i autobusy. 

Jakýkoliv nápad či iniciativu pro zlepšení fungování této hospůdky s ubytovnou však určitě uvítají!

Kateřina Sekyrková
 

 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 3190x
 
 
 
Zpět
17.11.2017 - V neděli 19. listopadu 2017 bude z provozních důvodů zrušeno veřejné bruslení s hokejkami. Standardní veřejné bruslení se tento den uskuteční od 13:45 do 15:15 hod.
17.11.2017 - Na čerpací stanici Benzina ve Dvoře Králové probíhá rekonstrukce. Prodej pohonných hmot omezen není, prodej doplňkového sortimentu ano. Modernizovaná stanice by se měla otevřít v první polovině prosince.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí
1.03.2017 - 24.11.2017
Lovci perel - soutěž
2.10.2017 - 20.12.2017
Kresli a tvoř mandaly
18.11.2017 20:00 - 18.11.2017 23:00
KVÍZ v hostinci