Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Bezpečnost

Metalový festival BRUTAL ASSAULT pod zvýšeným policejním dohledem

anonymně / 6.08.2018, Jaroměř - Jaroměřsko
Ve dnech 8. až 11. srpna 2018 se v prostoru pevnosti Josefov v Jaroměři koná již 23. ročník největšího death metalového festivalu v Evropě nazvaného „BRUTAL ASSAULT“. Z tohoto důvodu policisté chystají zvýšený dohled jak v místě konání samotné akce, tak i jejím blízkém okolí.
 

V průběhu loňského ročníku policisté nemuseli zasahovat při žádném závažném incidentu. Řešili pouze několik drobných přestupků na úseku veřejného pořádku a majetku.

Na zajištění i letos hladkého průběhu se proto tradičně budou podílet policisté z řad dopravní, pořádkové i kriminální služby. Hlídky dopravní policie budou zejména monitorovat příjezdové a odjezdové trasy. Vzhledem k předpokládanému navýšení dopravy bude nutné ze strany návštěvníků festivalu dbát zvýšené opatrnosti zejména v době snížené viditelnosti a v noční době. Náhodně projíždějící motoristé budou muset počítat s menším zdržením. Policisté se rovněž zaměří na případné požívání alkoholu a jiných návykových látek u řidičů motorových vozidel i cyklistů. 

Při zahájení festivalu bude na místě osobně přítomen i tiskový mluvčí PČR, který bude s dalšími policisty rozdávat informační letáky v několikajazyčné mutaci s preventivními bezpečnostními informacemi a nejdůležitějšími kontakty na bezpečnostní složky.

Zdroj: Policie.cz

 

Související články
Kam o víkendu 10. - 12. 8. 2018 na Jaroměřsku
Na festivalu v Jaroměři se točilo pod míru

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 245x
 
 
 
Zpět
Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí