Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Bezpečnost

Opilý řidič nezvládl v centru Dvora Králové řízení

Řidiči narazil do betonové podezdívky, nikoho nezranil.

Redakce / 3.07.2018, Dvůr Králové nad Labem
V neděli 1. července krátce před druhou hodinou ranní došlo v ulici Sládkovského ve Dvoře Králové nad Labem k dopravní nehodě osobního vozidla Škoda Felicia. Podle zjištěných skutečností tam řidič vozidla zřejmě nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a dostal smyk.
 

Následně skončil v protisměru na chodníku, kde ještě čelně narazil do betonové podezdívky oplocení. 

Provedená zkouška u něho prokázala alkohol, když přístroj ukázal hodnotu 1,95 promile. Na vině tak nebyla pouze nepřiměřená rychlost, která se zprvu nabízela jako možná příčina nehody, ale opět i alkohol. Naštěstí muž vyvázl bez zranění. 

Ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky mu však v případě uznání viny a odsouzení hrozí až jeden rok vězení, peněžitý trest nebo zákaz řízení.

Zdroj: policie.cz

 

Související články
Řidička pod vlivem alkoholu srazila ve Dvoře Králové chodkyni
Většina obchodníků ve východních Čechách neřeší věk zákazníka při prodeji alkoholu

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2612x
 
 
 
Zpět
05.09.2018 - Na území Královéhradeckého kraje ode dneška neplatí zákaz rozdělávání a manipulace s ohněm ve volné přírodě
24.08.2018 - Ve čtvrtek 23. srpna 2018 odpoledne zasahovali hasiči u požáru travního porostu na louce o menší rozloze v katastru části Žireč. Jednalo se o neohlášené pálení. Požár nezpůsobil žádnou škodu, hasiči jej dostali velmi brzy pod kontrolu.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí