Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Královédvorští hasiči měli dnes ráno rušno

Redakce / 28.06.2017, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem
Dvorem se dnes ráno nesly zvuky aut hasičů, policie i sanitky. Někoho možná vzbudily, někoho již rušily při práci. Pro královédvodvorské hasiče byla dopravní nehoda v Krkonošské ulici dnes ráno však již druhý výjezd. K ranním výjezdům se nakonec přidal ještě jeden večerní k černému dýmu v domě ve Slunečné ulici.
 

Královédvorští profesionální hasiči pomohli již po 4. h (ohlášeno 4:14) zdravotnické záchranné službě s transportem pacienta z bytu v ulici Tyršova ve Dvoře Králové do sanitky. 

Dvě hodiny poté (v 6:36)  byli přivoláni k dopravní nehodě osobního automobilu, ke které došlo v královédvorské ulici Krkonošská. Řidička vyjela mimo vozovku a narazila se svým vozem do kontejneru. Řidička utrpěla zranění a byla ošetřena zdravotnickou záchrannou službou. 


Královédvorští profesionální hasiči, dobrovolní hasiči z Bílé Třemešné, Hajnice a Žirče zasahovali poté ještě večer (ohlášeno v 20:06 hod.) k domu v ulici Slunečná ve Dvoře Králové nad Labem. Z oken a dveří domu vycházel černý dým. Uvnitř se nacházely osoby, dvě se nadýchaly kouře. Oba pacienti byli odvezeni zdravotnickou záchrannou službou na ošetření do nemocnice. Jednotka rozebrala kuchyňskou linku a prostor zkontrolovala pomocí termokamery. K požáru došlo nedbalostí. Škoda byla odhadnuta na 70 tis. Kč, uchráněn byl majetek v přibližné hodnotě 2,5 mil. Kč.

Kateřina Sekyrková

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

 

 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 931x
 
 
 
Zpět
17.01.2018 - Dnes dojde k odstávce vodního zdroje Žireč ČS za účelem výměny sacího potrubí. Je možný výskyt mírného zákalu ve vodovodním řadu v Žirči a Stanovicích, který bude postupně odkalováním sítě odstraněn.
05.01.2018 - V první den doplňovacích senátních voleb odvolilo ve Dvoře Králové celkem cca 16 % voličů.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí