Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Místo častých dopravních nehod: Nové Kocbeře. V pondělí zde havarovaly dvě dodávky

Redakce / 4.09.2018, Kocbeře
Na silnici I/37 v části Nové Kocbeře (u odbočky na Kohoutov) havarovaly v pondělí po 16. hodině dvě dodávky. Při nehodě došlo ke zranění jedné osoby. Na místo vyjeli profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a dobrovolná jednotka z Hajnic, přítomna byla i sanitka, která zraněnou osobu odvezla do nemocnice v Trutnově.
 

FOTOGALERIE - Nehoda nad Kocbeří 3. srpna 2018

Hlavní tah Jaroměř - Trutnov byl kvůli provádění záchranných a likvidačních prací na nezbytně nutnou dobu uzavřen. K objížďce místa nehody nebylo možné kvůli rekonstrukci využít silnici do Kohoutova.

Hasiči provedli na havarovaných vozech protipožární opatření a zamezili úniku provozních kapalin. Po došetření se podařilo částečně komunikaci zprůjezdnit - doprava byla v místě řízena kyvadlově. Po odklizení a vyčištění místa zásahu už plynulému provozu nic nebránilo. 

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje
Foto: Kralovedvorsko.cz

 

Související články
Kamion sjel do příkopu mezi Výšinkou a Novými Kocbeřemi

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1709x
 
 
 
Zpět
05.09.2018 - Na území Královéhradeckého kraje ode dneška neplatí zákaz rozdělávání a manipulace s ohněm ve volné přírodě
24.08.2018 - Ve čtvrtek 23. srpna 2018 odpoledne zasahovali hasiči u požáru travního porostu na louce o menší rozloze v katastru části Žireč. Jednalo se o neohlášené pálení. Požár nezpůsobil žádnou škodu, hasiči jej dostali velmi brzy pod kontrolu.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí