Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Při stavebních pracech na křižovatce došlo k úniku plynu

Redakce / 6.09.2018, Dvůr Králové nad Labem
Při stavebních pracech, které souvisí s rekonstrukcí malé okružní křižovatky ve Dvoře Králové, došlo ve středu 5. září k narušení plynového potrubí.
 

Dvůr Králové nad Labem – únik nebezpečných látek – 14:24

Profesionální jednotka ze stanice Dvůr Králové nad Labem zasahovala v Čelakovského ulici, kde došlo při výkopových pracích k narušení plynového potrubí. Hasiči spolupracovali na místě s energetiky a společně se jim podařilo únik plynu zastavit. V okolí místa zásahu nedošlo ke zranění ani k ohrožení osob.
K porušení plynového potrubí došlo při stavebních pracech v měsíci srpnu v ulici Plk. Švece. Tehdy také zasahovala jednotka hasičů ze Dvora Králové. 

Hajnice – dopravní nehoda – 18:07

V části horní Žďár havaroval osobní vůz, přetočil se na střechu a skončil mimo vozovku. Na místo vyjeli profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a Trutnova a také dobrovolná jednotka z Hajnic. Hasiči místo události zajistili a provedli protipožární opatření. Nehoda se obešla bez zranění osob ani nebyl blokován provoz na komunikaci. Místo si poté převzali policisté. 

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

 

Související články
Na Královédvorsku letos kraj investuje do opravy silnic přes 170 mil. Kč. Největší investicí je malá okružní křižovatka u Oční školy
V pondělí 9. července začne stavba okružní křižovatky u oční školy, již jsou stanoveny objízdné trasy

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 349x
 
 
 
Zpět
05.09.2018 - Na území Královéhradeckého kraje ode dneška neplatí zákaz rozdělávání a manipulace s ohněm ve volné přírodě
24.08.2018 - Ve čtvrtek 23. srpna 2018 odpoledne zasahovali hasiči u požáru travního porostu na louce o menší rozloze v katastru části Žireč. Jednalo se o neohlášené pálení. Požár nezpůsobil žádnou škodu, hasiči jej dostali velmi brzy pod kontrolu.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí