Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

V neděli v noci se stala v Choustníkově Hradišti vážná dopravní nehoda

Redakce / 18.12.2017, Dvůr Králové nad Labem
U dopravní nehody dvou osobních vozidel v Choustníkově Hrdišti zasahovali v 00:48 profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem. Z jednoho vozidla museli hasiči vyprostit tři osoby, z druhého pak jednu osobu.
 

K nehodě dle dosud zjištěných skutečností došlo tak, že řidič vozidla Škoda Felicia přijíždějící z vedlejší komunikace od Zboží na hlavní zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy, dostal s vozidlem smyk, přejel do protisměru a tam se čelně střetl s vozidlem Opel.
Tři osoby z vozidla Škoda s těžkým zraněním byly převezeny do nemocnice v Hradci Králové, kde zůstaly hospitalizované. Řidič i spolujezdec z druhého vozidla utrpěli lehká poranění a byli též hospitalizovaní v nemocnici ve Dvoře Králové nad Labem.
Provedená dechová zkouška s jedním řidičem vyloučila požití alkoholu před jízdou, u druhého řidiče byl nařízen odběr krve.
Předběžná škoda byla vyčíslena na 75 tisíc korun.
Příčiny a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření policistů z Dopravního inspektorátu v Trutnově.
Hasiči pomohli naložit vozidla na odtahovou službu. Zdroj: policie.cz, HZS Královéhradeckého kraje

Foto: HZS Královéhradeckého kraje


 

Související články
Auto přerazilo sloup, přivolaní hasiči dostali smyk
Dopravní nehoda na křižovatce v Kocbeři
Namrzající mrholení bylo pro řidiče zrádné nejen na Královédvorsku

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 4439x
 
 
 
Zpět
23.04.2018 - Dnes máte možnost sledovat přímý přenos zastupitelstva Královéhradeckého kraje.
17.04.2018 - V úterý 17. a ve čtvrtek 19. dubna 2018 budou z technických důvodů uzavřena pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové. Ve čtvrtek 19. dubna 2018 dojde z technických důvodů také k uzavření pracoviště registru vozidel v Nedbalově ulici čp. 574
25.03.2018 - Koncert Radůzy v Hankově domě (19. dubna 2018) je vzhledem k nemoci zpěvačky ZRUŠEN. Vstupenky jsou k vrácení na pokladně Hankova domu.
12.03.2018 - Dnes v 19 hod. bude v Jaroměři na náměstí u kostela sv. Mikuláše demonstrace proti Andreji Babišovi. Každý může přijít vyjádřit svůj názor, vlajky a transparenty s sebou.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí