Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

V Sylvárově zavadilo nákladní auto o střechu domu. Zasahovali hasiči

Redakce / 14.11.2017, Dvůr Králové nad Labem
V pondělí 13. listopadu zasahovali v části Dvora Králové zvané Sylvárov profesionální hasiči ze Dvora Králové i Trutnova. Hrozilo stržení střechy rodinného domu nákladním autem, který o dům zavadil.
 

Do Sylvárova ve Dvoře Králové vyjeli profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a Trutnova v 9:38. Došlo zde k dopravní nehodě nákladního automobilu s vlekem, kdy řidič vozidla zavadil bokem návěsu o střechu rodinného domu. Pokud by vozidlo pokračovalo v jízdě, hrozil pád střechy. Proto byla povolána posila z Trutnova, která přijela na místo s výškovou technikou. Až pomocí jeřábu návěs vyprostili. Ze střechy bylo poškozeno jen oplechování. 

Ve 13:58 vyjížděli profesionální hasiči z Hořic vyjeli k dopravní nehodě u Holovous. Došlo ke střetu dvou osobních automobilů, při kterém byla zraněna jedna osoba. Hasiči na místě zajistili vozidla proti požáru a zajistili úklid vozovky.

Kateřina Sekyrková

HZS Královéhradeckého kraje

 

 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 438x
 
 
 
Zpět
23.11.2017 - NÁLEDÍ - včerejší večerní mlha zmrzla. Chodci - našlapujte opatrně, řidiči - jezděte pomalu.
20.11.2017 - Na obchvatu Hořic došlo dnes ráno k nehodě 6 osobních aut a kamionu. Na Hradubické jsou dnes ráno hlášeny hned 3 dopravní nehody v rozmezí 2 hodin. Jezděte opatrně!
17.11.2017 - V neděli 19. listopadu 2017 bude z provozních důvodů zrušeno veřejné bruslení s hokejkami. Standardní veřejné bruslení se tento den uskuteční od 13:45 do 15:15 hod.
17.11.2017 - Na čerpací stanici Benzina ve Dvoře Králové probíhá rekonstrukce. Prodej pohonných hmot omezen není, prodej doplňkového sortimentu ano. Modernizovaná stanice by se měla otevřít v první polovině prosince.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí