Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

V Sylvárově zavadilo nákladní auto o střechu domu. Zasahovali hasiči

Redakce / 14.11.2017, Dvůr Králové nad Labem
V pondělí 13. listopadu zasahovali v části Dvora Králové zvané Sylvárov profesionální hasiči ze Dvora Králové i Trutnova. Hrozilo stržení střechy rodinného domu nákladním autem, který o dům zavadil.
 

Do Sylvárova ve Dvoře Králové vyjeli profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a Trutnova v 9:38. Došlo zde k dopravní nehodě nákladního automobilu s vlekem, kdy řidič vozidla zavadil bokem návěsu o střechu rodinného domu. Pokud by vozidlo pokračovalo v jízdě, hrozil pád střechy. Proto byla povolána posila z Trutnova, která přijela na místo s výškovou technikou. Až pomocí jeřábu návěs vyprostili. Ze střechy bylo poškozeno jen oplechování. 

Ve 13:58 vyjížděli profesionální hasiči z Hořic vyjeli k dopravní nehodě u Holovous. Došlo ke střetu dvou osobních automobilů, při kterém byla zraněna jedna osoba. Hasiči na místě zajistili vozidla proti požáru a zajistili úklid vozovky.

Kateřina Sekyrková

HZS Královéhradeckého kraje

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 466x
 
 
 
Zpět
05.09.2018 - Na území Královéhradeckého kraje ode dneška neplatí zákaz rozdělávání a manipulace s ohněm ve volné přírodě
24.08.2018 - Ve čtvrtek 23. srpna 2018 odpoledne zasahovali hasiči u požáru travního porostu na louce o menší rozloze v katastru části Žireč. Jednalo se o neohlášené pálení. Požár nezpůsobil žádnou škodu, hasiči jej dostali velmi brzy pod kontrolu.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí