Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

V úterý havaroval na Benešově nábřeží motorkář

Redakce / 16.08.2017
Kromě likvidace polomů v lesích regionu čeká denně na hasiče i každodenní práce v podobě odstraňování bání s hmyzem nebo následků dopravních nehod.
 

Profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem vyjeli kolem osmé hodiny večer (čas ohlášení události 19:56 hodin) k nehodě motocyklu na Benešově nábřeží ve Dvoře Králové nad Labem. Řidič motorky nezvládl řízení a havaroval. Dvě zraněné osoby skončily v péči zdravotnické záchranné služby.

Hasiči ze Dvora Králové nad Labem likvidovali (čas ohlášení události 15:34 hodin) sršní báň v dutině stromu v Doubravici.

Olejovou skvrnu rozlitou na vozovce na vzdálenosti zhruba půl kilometru zasypali hasiči ze Dvora Králové nad Labem v úterý po osmé hodině večer v Doubravici na Trutnovsku.

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

Foto: hasiči Mladé Buky

 

 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 171x
 
 
 
Zpět
17.11.2017 - V neděli 19. listopadu 2017 bude z provozních důvodů zrušeno veřejné bruslení s hokejkami. Standardní veřejné bruslení se tento den uskuteční od 13:45 do 15:15 hod.
17.11.2017 - Na čerpací stanici Benzina ve Dvoře Králové probíhá rekonstrukce. Prodej pohonných hmot omezen není, prodej doplňkového sortimentu ano. Modernizovaná stanice by se měla otevřít v první polovině prosince.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí