Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Lékaři

Ředitel trutnovské nemocnice Jaroslav Kratochvíl ve své funkci na vlastní žádost po měsíci končí

Redakce / 13.06.2017
Na postu šéfa Oblastní nemocnice Trutnov končí po měsíci od nástupu dosavadní ředitel Jaroslav Kratochvíl. Jako důvod uvedl v rezignačním dopise svůj zdravotní stav.
 

Pan ředitel Kratochvíl odchází z čela trutnovské nemocnice na vlastní žádost, a to zdůvodu přetrvávajících zdravotních potíží. Je to čerstvá zpráva, proto se vnejbližších dnech rozhodneme, jak budeme dále postupovat. Pan ředitel by měl ve své funkci setrvat nejpozději do konce července,“ uvedl náměstek hejtmana odpovědný za oblast zdravotnictví Aleš Cabicar.

Představenstvo Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje a.s. jmenovalo Jaroslava Kratochvíla do pozice člena představenstva Oblastní nemocnice Trutnov a.s. 5. dubna 2017. Do funkce ředitele nastoupil 9. května 2017. Odchod ze své funkce oznámil předsedovi představenstva Zdravotnického holdingu Miroslavu Procházkovi rezignačním dopisem.

Zdroj: Královéhradecký kraj

 

Související články
Aleš Cabicar sám požádal o místo v představenstvu trutnovské nemocnice. Jen dočasně. Nový ředitel se nelíbí odborářům.

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 624x
 
 
 
Zpět
23.11.2017 - NÁLEDÍ - včerejší večerní mlha zmrzla. Chodci - našlapujte opatrně, řidiči - jezděte pomalu.
20.11.2017 - Na obchvatu Hořic došlo dnes ráno k nehodě 6 osobních aut a kamionu. Na Hradubické jsou dnes ráno hlášeny hned 3 dopravní nehody v rozmezí 2 hodin. Jezděte opatrně!
17.11.2017 - V neděli 19. listopadu 2017 bude z provozních důvodů zrušeno veřejné bruslení s hokejkami. Standardní veřejné bruslení se tento den uskuteční od 13:45 do 15:15 hod.
17.11.2017 - Na čerpací stanici Benzina ve Dvoře Králové probíhá rekonstrukce. Prodej pohonných hmot omezen není, prodej doplňkového sortimentu ano. Modernizovaná stanice by se měla otevřít v první polovině prosince.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí