Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům

Nejprodávanější knihy letošního léta v knihkupectví u Veselých na pěší zóně

Redakce / 11.09.2017
Domluvili jsme se s manželi Hrdinovými z knihkupectví u Veselých, že pro portál Královédvorsko připraví jednou za čas přehled atraktivních titulů a novinek. Třeba to i vám pomůže v orientaci na přebohatém knižním trhu.
 
Hitem letošního léta byla a stále je kniha Radky Třeštíkové Osm. Radka Třeštíková po loňských Bábovkách přichází s podobným dílem, ale tentokrát s detektivní zápletkou a nečekaným koncem. Již od začátku je to velice poutavé čtení, které vydrží po celou knihu.

Knihkupectví U VESELÝCHRevoluční 71,  544 01
Dvůr Králové nad Labem
telefon: 499 622 967
otevřeno: po - pá: 8:00 - 17:00
                sobota: 8:00 - 11:00

Staňte se fanoušky knihkupectví U Veselých na facebooku. Najdete zde novinky a aktuality.

Podrobný článek o knihkupectví najdete ZDE.

Další nejprodávanější kniha je Toulky Krkonošemi od Jany Tesařové, redaktorky časopisu Krkonoše. Kniha nabízí inspiraci na výlety do Krkonoš a to na méně známá, ale o to zajímavější místa. Autorka přišla s nápadem ukázat zájemcům o Krkonoše také ta méně známá místa, a tak každou první sobotu v měsíci vyrazila do těch nejzapadlejších koutů Krkonoš a z těchto výletů vznikla kniha doplněna fotografiemi, které poskytla Správa Krkonošského národního parku Vrchlabí.

A poslední zajímavou knihou letošního léta je kniha Krkonošští rodáci vzpomínají od Libora Duška. Dramatické příběhy pamětníku na dobu válečnou i poválečnou očima Čechů, ale i odsunutých Němců. Tito rodáci vzpomínají na osudy v období první republiky, ve 2. světové válce i v prvních letech po osvobození. 

Související články
Knihkupectví U Veselých

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 418x
 
 
 
Zpět
Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí