Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Nejčtenější články
3. ročník výtvarné soutěže Podzvičinsko očima dětí zahájeno!Na železniční trati Jaroměř - Smiřice vjelo ráno auto pod vlak. Provoz na trati stál více než 2 hodinyDopravní nehoda na železničním přejezdu v Bílé TřemešnéHC Rodos postupuje do ll. ligy! V posledním zápase sezony porazil Letce z LetňanPožár lesa u Borovničky hasilo i hasičské letadlo a přiletěl i hasičský vrtulník z Brna!
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Neziskovky

Rozpravy o člověku a krajině s J. Duškem a J. Svobodou v Kohoutově (14. května 2017)

Redakce, / 12.04.2017, Kohoutov
V Kohoutově se koná 14. května od 18 hod. více než zajímavá akce: krom toho, že do Kohoutova přijede Jaroslav Dušek na Rozpravy o člověku a krajině s improvizací O stromech, tak zároveň s tím byl spuštěn projekt na Hithit na financování opravu slunečních hodin kostela. Jedno souvisí s druhým: kdo přispěje pomocí Hithitu na opravu slunečních hodin kostela 500 Kč, dostanete 2 místenky a užije si vystoupení Jaromíra Duška v kostele v sedě. Obsazovat se budou místa od předu do zadu, tak to neodkládejte.
 

Projekt na restaurování slunečních hodin na kostele v Kohoutově byl spuštěn na stránkách Hithit na konci března. Pokud se podaří získat částku 59 000 Kč, půjdou peníze po odečtení poplatků na účet naší veřejné sbírky. Jak již bylo zmíněno, větší přispěvatelé dostanou jako dárek místenky do kostela na 14. května 2017, menší přispěvatelé mohou mít zvěčněné své jméno u hodin či na kostele, nebo si koupí minutu či více času na restaurovaných slunečních hodinách. 

Jaroslav Dušek vystoupí na akci Rozpravy o člověku a krajině v kohoutovském kostele s improvizací "O stromech", kde zahraje také Jarda Svoboda s Fandou Holým - Trabandita a Reverend. 

Akce veřejného financování na portálu Hithit má název „ Je později, než myslíš“. Do kostela je vstup volný a veřejná sbírka na opravu kostela v něm stále probíhá. V případě úplného naplnění kostela, bude zvuk vystoupení přenášen ven. Místenky můžete získat na https://www.hithit.com/cs/project/3517/je-pozdeji-nez-myslis.

Jarmila Tyrnerová

 

Související články
Podpořte projekt na setkávání starých lidí a koní. Koně budou ustájené u Dvora Králové.

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 873x
 
 
 
Zpět