Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Neziskovky

Rozpravy o člověku a krajině s J. Duškem a J. Svobodou v Kohoutově (14. května 2017)

Redakce, / 12.04.2017, Kohoutov
V Kohoutově se koná 14. května od 18 hod. více než zajímavá akce: krom toho, že do Kohoutova přijede Jaroslav Dušek na Rozpravy o člověku a krajině s improvizací O stromech, tak zároveň s tím byl spuštěn projekt na Hithit na financování opravu slunečních hodin kostela. Jedno souvisí s druhým: kdo přispěje pomocí Hithitu na opravu slunečních hodin kostela 500 Kč, dostanete 2 místenky a užije si vystoupení Jaromíra Duška v kostele v sedě. Obsazovat se budou místa od předu do zadu, tak to neodkládejte.
 

Projekt na restaurování slunečních hodin na kostele v Kohoutově byl spuštěn na stránkách Hithit na konci března. Pokud se podaří získat částku 59 000 Kč, půjdou peníze po odečtení poplatků na účet naší veřejné sbírky. Jak již bylo zmíněno, větší přispěvatelé dostanou jako dárek místenky do kostela na 14. května 2017, menší přispěvatelé mohou mít zvěčněné své jméno u hodin či na kostele, nebo si koupí minutu či více času na restaurovaných slunečních hodinách. 

Jaroslav Dušek vystoupí na akci Rozpravy o člověku a krajině v kohoutovském kostele s improvizací "O stromech", kde zahraje také Jarda Svoboda s Fandou Holým - Trabandita a Reverend. 

Akce veřejného financování na portálu Hithit má název „ Je později, než myslíš“. Do kostela je vstup volný a veřejná sbírka na opravu kostela v něm stále probíhá. V případě úplného naplnění kostela, bude zvuk vystoupení přenášen ven. Místenky můžete získat na https://www.hithit.com/cs/project/3517/je-pozdeji-nez-myslis.

Jarmila Tyrnerová

 

Související články
Podpořte projekt na setkávání starých lidí a koní. Koně budou ustájení u Dvora Králové.

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1114x
 
 
 
Zpět
15.05.2018 - Dnes by měl být předán do užívání Delfínek na Tyršově koupališti. Více informací připravujeme.
15.05.2018 - Dnes slavíme 89 let ode dne, kdy bylo dáno do provozu přímé telefonní vedení Vídeň-Pardubice-Dvůr Králové n. L.
10.05.2018 - Od 9. do 14. května 2018 je uzavřeno pracoviště pokladny MěÚ Dvůr Králové. Platit však můžete v pracovní dobu na recepci úřadu ve stejné budově.
26.04.2018 - Od čtvrtka 26. dubna od 18:00 hod. do středy 2. května do 8:00 hod. dojde ke kompletní uzavírce části náměstí Odboje a části náměstí Václava Hanky ve Dvoře Králové, kde bude umístěn lunapark. Bude ponechán průjezd na náměstí Václava Hanky a do Valové uličky.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí