Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Poradna

Tip na prázdninovou četbu

Redakce / 4.07.2018, Královédvorsko
Rádi bychom vám představili pár knižních tipů na prázdniny - ať už jedete k moři, na chalupu nebo do kempu. Oceníme i vaše tipy na knihy.
 

Dominika na cestě Jižní Amerikou
10 měsíců, 11237 km, 5 píchnutí, 1 přepadení, atd. To je metr a půl vysoká Dominika se svou malou motorkou. Má za sebou například expedici z Austrálie do Asie se žlutými trabanty. Tentokrát se vydala zcela sama na cestu, kde se setkává se sněhem i rozzuřenými psy.Vypadá to že Dominika je neohrožená cestovatelka,jenže ve skutečnosti se Dominika bojí úplně všeho a jede dál jen proto, že si myslí,že se to zlepší.Nezlepší. A Dominice začíná být jasné že jedinou obranou je dělat si z toho všeho legraci.

Hadrový panák
Příběh začíná nálezem těla sešitého z částí šesti různých lidí. Vrah který složil hadrového panáka připravil seznam svých dalších obětí i s daty jejich smrti. Vše se odehrává v Londýně, kde do příběhu zasáhnou i média. Když mrtvoly začnou přibývat a vrah je vždy o krok napřed, policie začíná být v koncích.

Loutkář
Pokračování Hadrového panáka. Londýn čelí další sérii vražd jejíž oběšené oběti mají na hrudi vyřezáno slovo návnada.
Stopy vedou k dvojici psychiatrů, ale ti jsou rovněž nalezeni mrtví a na tělech mají vyřezané slov loutka. Kdo tahá za nitky?

pěší zóna Dvůr Králové 

 

Související články
Knihkupectví U Veselých

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 84x
 
 
 
Zpět
05.09.2018 - Na území Královéhradeckého kraje ode dneška neplatí zákaz rozdělávání a manipulace s ohněm ve volné přírodě
24.08.2018 - Ve čtvrtek 23. srpna 2018 odpoledne zasahovali hasiči u požáru travního porostu na louce o menší rozloze v katastru části Žireč. Jednalo se o neohlášené pálení. Požár nezpůsobil žádnou škodu, hasiči jej dostali velmi brzy pod kontrolu.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí