Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem

Firma CS Technika s.r.o.hledá nového pracovníka

Redakce / 21.02.2017
Firma CS Technika s.r.o., provozovatel obchodů aztechnika.cz a kardanka.cz hledá nového pracovníka

Náplň práce:

- práce ve skladu, balení a expedice zboží
- práce v dílně, servisní práce, výroba hydraulických hadic
- obsluha a plnění e-shopu zaměřeného na zemědělskou a stavební techniku

Požadujeme:

Středoškolské vzdělání nejlépe technického směru či vyučen v technickém oboru

Komunikační schopnosti
Znalost práce na PC
Manuání zručnost
Spolehlivost
Pečlivost
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

Zodpovědnou práci v příjemném prostředí rodinné firmy
Možnost růstu společně se společností
Finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
Nástup dohodou

Kontakt: Ing. Lenka Chroboková

CS Technika, s.r.o. | Zborovská 1759 | 544 01 Dvůr Králové nad Labem | Česká republika

Telefon: +420 491 114 383 | Mobil: +420 737 733 544 |email: lenka.chrobokova@aztechnika.cz

Web: www.aztechnika.cz www.kardanka.cz

FOTOGALERIE - CS Technika

Související články
CS Technika - robotické stroje, zahradní technika, nářadí, ale i náhradní díly do zemědělských strojů

Přečteno 426x

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)

Kalendář akcí
1.03.2017 - 24.11.2017
Lovci perel - soutěž
1.06.2017 - 30.07.2017
Bazar naučných knih
1.06.2017 06:00 - 20.10.2017 18:00
Fotografická soutěž Bezdomovectví a chudoba
1.07.2017 09:00 - 5.08.2017 17:00
Bazar knih