Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Sociální služby

Miniolympiáda v Domově důchodců

Redakce, / 23.06.2017, Dvůr Králové nad Labem
Ve čtvrtek 15. 6. 2017 se v našem Domově uskutečnila, tradiční a velmi oblíbená akce, Miniolympiáda. Předcházela jí Vernisáž fotografií klientek Domovy Na Třešňovce v České Skalici s názvem Kouzlo ženy. Ukazuje, že každá žena má svou krásu, své kouzlo a zaslouží si naši úctu a pozornost.
 
Otevření Vernisáže se zúčastnil i pan starosta města Ing. Jan Jarolím, který společně s ředitelkou našeho Domova a sociální pracovnicí z Domovů Na Třešňovce výstavu zahájil. 

Hudební vystoupení žáků královédvorské ZUŠ dodalo celé akci slavnostní ráz. Po posezení u kávy a moučníku se všichni přesunuli na start Miniolympiády, kde účastníky čekala trasa okolo Domova nabitá pěti disciplínami. Na každém stanovišti nám vypomohli dobrovolníci. Letos se jich sešlo 8 a to z Komerční banky, Královédvorské Arniky, Městského úřadu a Městské policie ze Dvora Králové nad Labem. 


Po absolvování všech disciplín se zúčastnění mohli těšit na vynikající špekáčky a maso z lorny. V tomto parném dni se nesmělo zapomínat ani na dostatečný přísun tekutin, proto nebyla nouze o alkoholické i nealkoholické nápoje. Na závěr proběhlo vyhlášení těch nejlepších, ještě jednou zaznělo poděkování klientkám z Domovů Na Třešňovce, které se celé akce také zúčastnily. Pevně věříme, že se minimálně v tak hojném počtu setkáme na podobné akci i za rok. 

Ještě jednou moc děkujeme všem zúčastněným, dobrovolníkům a Domovům Na Třešňovce.

Mgr. Josef Šimek
 

 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 97x
 
 
 
Zpět
20.11.2017 - Na obchvatu Hořic došlo dnes ráno k nehodě 6 osobních aut a kamionu. Na Hradubické jsou dnes ráno hlášeny hned 3 dopravní nehody v rozmezí 2 hodin. Jezděte opatrně!
17.11.2017 - V neděli 19. listopadu 2017 bude z provozních důvodů zrušeno veřejné bruslení s hokejkami. Standardní veřejné bruslení se tento den uskuteční od 13:45 do 15:15 hod.
17.11.2017 - Na čerpací stanici Benzina ve Dvoře Králové probíhá rekonstrukce. Prodej pohonných hmot omezen není, prodej doplňkového sortimentu ano. Modernizovaná stanice by se měla otevřít v první polovině prosince.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí