Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Sociální služby

Miniolympiáda v Domově důchodců

Redakce, / 23.06.2017, Dvůr Králové nad Labem
Ve čtvrtek 15. 6. 2017 se v našem Domově uskutečnila, tradiční a velmi oblíbená akce, Miniolympiáda. Předcházela jí Vernisáž fotografií klientek Domovy Na Třešňovce v České Skalici s názvem Kouzlo ženy. Ukazuje, že každá žena má svou krásu, své kouzlo a zaslouží si naši úctu a pozornost.
 
Otevření Vernisáže se zúčastnil i pan starosta města Ing. Jan Jarolím, který společně s ředitelkou našeho Domova a sociální pracovnicí z Domovů Na Třešňovce výstavu zahájil. 

Hudební vystoupení žáků královédvorské ZUŠ dodalo celé akci slavnostní ráz. Po posezení u kávy a moučníku se všichni přesunuli na start Miniolympiády, kde účastníky čekala trasa okolo Domova nabitá pěti disciplínami. Na každém stanovišti nám vypomohli dobrovolníci. Letos se jich sešlo 8 a to z Komerční banky, Královédvorské Arniky, Městského úřadu a Městské policie ze Dvora Králové nad Labem. 


Po absolvování všech disciplín se zúčastnění mohli těšit na vynikající špekáčky a maso z lorny. V tomto parném dni se nesmělo zapomínat ani na dostatečný přísun tekutin, proto nebyla nouze o alkoholické i nealkoholické nápoje. Na závěr proběhlo vyhlášení těch nejlepších, ještě jednou zaznělo poděkování klientkám z Domovů Na Třešňovce, které se celé akce také zúčastnily. Pevně věříme, že se minimálně v tak hojném počtu setkáme na podobné akci i za rok. 

Ještě jednou moc děkujeme všem zúčastněným, dobrovolníkům a Domovům Na Třešňovce.

Mgr. Josef Šimek
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 110x
 
 
 
Zpět
28.06.2018 - V pátek 29. června bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů v budově městského úřadu na náměstí T. G. Masaryka čp. 38 ve Dvoře Králové n. L.
08.06.2018 - Dnešní hlášení ve Dvoře Králové o vyhlášení 2. stavu povodňové aktivity byla pouhá technická chyba. Labe je klidné.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí
1.03.2018 - 23.11.2018
Lovci perel - soutěž
1.06.2018 - 30.07.2018
Bazar knih
8.06.2018 - 2.09.2018
VÝSTAVA: STOLETÍ TECHNIKY