Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Technické služby

Královéhradecký kraj připravil další výzvu tzv. "kotlíkových dotací". Šanci dostanete v říjnu třeba i vy.

anonymně / 26.07.2017, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Máte doma kotel na tuhá paliva, který již dosluhuje či nevyhovuje a rádi byste do Vašeho rodinného domku pořídili nový, ekologicky šetrnější zdroj vytápění? V měsíci říjnu budete mít šanci zažádat o příspěvek ve výši až 120 tisíc Kč. Krajský úřad Královéhradeckého kraje totiž připravuje další výzvu tzv. „kotlíkové dotace“, která bude spuštěna 30. října 2017.
 

Jak se na podání žádosti náležitě připravit, se bude opět možné dozvědět na informačním semináři, který se bude konat 21. září 2017 od 17:00 hodin v prostorách Hankova domu ve Dvoře Králové nad Labem. 

Finanční prostředky, jež bude možné získat, se budou vztahovat na kotel na biomasu, kombinovaný kotel (uhlí, dřevo), tepelné čerpadlo nebo plynový kondenzační kotel. 

Sběr žádostí bude probíhat opět elektronicky, následně v listinné podobě doručené na Krajský úřad Královéhradeckého kraje. Průběžné informace budou zveřejňovány na webových stránkách: www.kr-kralovehradecky.cz, odkaz „kotlíkové dotace“ či se můžete dotázat přímo na odboru regionálního rozvoje krajského úřadu. Pokud Vám záleží na čistém ovzduší v našem městě a jeho přilehlém okolí, využijte této příležitosti.


Ing. Eva Šírková
odbor životního prostředí

Zdroj: www.mudk.cz

 

 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 76x
 
 
 
Zpět
Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí