Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport > atletika

Na konci března se v Hradci Králové uskuteční tradiční běžecký závod Křížová desítka

Redakce / 17.03.2018
V sobotu 31.3.2018 proběhne v Hradci Králové již 6. ročník tradiční sportovní akce pro celou rodinu s názvem Křížová desítka. Jedná se o běžecký závod, kde se na startu potkávají elitní běžci s širokou veřejností.
 

Centrum závodu je opět umístěno u Lesního hřbitova v Malšovicích. Běžecký program pro děti i dospělé vyvrcholí ve 12:30 hod. Hlavním závodem je běh na 10 km, který láká účastníky zejména na unikátní trať ve tvaru kříže s asfaltovým povrchem a rovinatým profilem. 

SUPER VÍKENDHned druhý den na Apríla je rovněž v Hradci Králové zcela nový závod série Gladiator race. Víkend je tedy plný závodního adrenalinu :-)

Pro ty, co by se chtěli hlavního závodu také účastnit a netroufnou si na celou desítku je připravena poloviční distance
„Jedná se o ideální start na začátek běžecké sezóny. Pro účastníky je připravena rychlá trasa uprostřed jarní přírody a v rámci programu si každý najde své. Očekáváme opět přibližně 500 běžců všech věkových kategorií“,
přibližuje Roman Šinkovský, ředitel pořádající organizace Sportvisio. Kontinuálně bude probíhat sportovní den pro celou rodinu s názvem Hradec na nohou a vložený KOSTKA hobby závod koloběžek. 

Nad akcí převzal záštitu primátor města Hradec Králové MUDr. Zdeněk Fink a hejtman Královéhradeckého kraje PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D. Pro účastníky je v cíli připraveno bohaté občerstvení a hodnotné ceny pro nejlepší. Podrobné informace k závodu jsou na www.sportvisio.cz.

foto v úvodu: František Sychra

Zde je video ze závodu z roku 2014:


 

Související články
Gladiátoři se utkají v pevnosti Josefov v závodě Inov-8 GLADIATOR RACE
Zimního Gladiator race v Josefově se zúčastnila i dvojnásobná mistryně světa Zuzana Kocumová
Krutá trať, drsné překážky, bahno, voda a velké odhodlání! To jsou Královédvorští účastníci závodu GLADIÁTOR RACE hned ve 3 fotogaleriích!
Aneta Khýrová z oddílu Carla.kupkolo opět vítězně. Tentokrát na Křížové desítce v Hradci Králové

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 214x
 
 
 
Zpět
23.04.2018 - Dnes máte možnost sledovat přímý přenos zastupitelstva Královéhradeckého kraje.
17.04.2018 - V úterý 17. a ve čtvrtek 19. dubna 2018 budou z technických důvodů uzavřena pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové. Ve čtvrtek 19. dubna 2018 dojde z technických důvodů také k uzavření pracoviště registru vozidel v Nedbalově ulici čp. 574
25.03.2018 - Koncert Radůzy v Hankově domě (19. dubna 2018) je vzhledem k nemoci zpěvačky ZRUŠEN. Vstupenky jsou k vrácení na pokladně Hankova domu.
12.03.2018 - Dnes v 19 hod. bude v Jaroměři na náměstí u kostela sv. Mikuláše demonstrace proti Andreji Babišovi. Každý může přijít vyjádřit svůj názor, vlajky a transparenty s sebou.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí