Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport

Attitude Challenge 2017 proběhl na Tyršově koupališti

Redakce, / 11.09.2017
Letos byl pořádán již 3. ročník Attitude Challenge 2017 - závody o nejzdatnějšího sportovce na poli atletiky, gymnastiky a olympijského vzpírání. Závody byly pořádány Romanem Rulfem a kol. pod záštitou starosty města Dvůr Králové nad Labem.
 
Celá akce se odehrávala na Tyršově koupališti. Zavítalo k nám více než 80 závodníků z celé ČR, kteří byli rozděleni do 4 kategorií - muži/ženy, RX (pokročilí atleti) a SCALE (začátečníci). Čekaly je 4 WOD, které se dozvěděli až v den závodů. Pro představu: 8 metrů výpady s osou nad hlavou (muži RX 50 kg, ženy RX 30 kg, muži SCALE 40 kg, ženy SCALE 20 kg) a 4 angličáky přes balík slámy s časovým limitem 6 minut a cílem udělat co nejvíce opakování. Atleti ve všech WOD museli ukázat, jakou mají sílu, rychlost, vytrvalost, koordinaci, techniku... Všichni závodníci předvedli obdivuhodné výkony.

Děkujeme všem sponzorům (Fit-pro, Sweep, Hp, Czech Beast, Milcom a.s., Crossfit Hradec Králové) a v neposlední řadě městu Dvůr Králové nad Labem za podporu!
 

Související články
Zdravý pohyb pro děti - crossfit každou neděli na Slovanech (TS Attitude)

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 474x
 
 
 
Zpět
23.11.2017 - NÁLEDÍ - včerejší večerní mlha zmrzla. Chodci - našlapujte opatrně, řidiči - jezděte pomalu.
20.11.2017 - Na obchvatu Hořic došlo dnes ráno k nehodě 6 osobních aut a kamionu. Na Hradubické jsou dnes ráno hlášeny hned 3 dopravní nehody v rozmezí 2 hodin. Jezděte opatrně!
17.11.2017 - V neděli 19. listopadu 2017 bude z provozních důvodů zrušeno veřejné bruslení s hokejkami. Standardní veřejné bruslení se tento den uskuteční od 13:45 do 15:15 hod.
17.11.2017 - Na čerpací stanici Benzina ve Dvoře Králové probíhá rekonstrukce. Prodej pohonných hmot omezen není, prodej doplňkového sortimentu ano. Modernizovaná stanice by se měla otevřít v první polovině prosince.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí