Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Nejčtenější články
Víkendové akce 12. - 14. 5. 2017 ve Dvoře Králové a okolíPoděkování za Rej čarodějnic v Braunově Betlémě. Přes 90 účinkujících hrálo pro tisícovku návštěvníků. Podívejte se na velkou fotogalerii z Reje Čarodějnic. Najdete tam sebe nebo své přátele?Akce Kulový blesk na dvorském náměstíV neděli 29. dubna se na Zvičině nezávisle na sobě staly 2 nehody paraglidistů
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport > cyklistika

Na kole Schulzovými sady - cyklistické závody pro všechny děti (15. června a 21. září 2017)

Redakce / 19.05.2017, Královédvorsko
Tak jako každý rok se i letos ve Dvoře Králové uskuteční cyklistické závody na horských kolech pro děti. Řekli jsme si ale, že po mnoha letech si akce zaslouží změny. Nejviditelnější změnou je nový název, nejdůležitější změnou pro všechny je nový termín. Akce se uskuteční ve čtvrtek 15. června a ve čtvrtek 21. září vždy od 14 hodin.
 
Akce plynule navazuje na mnoho let pořádané závody "O nejlepšího cyklistu Královédvorska". Změnou názvu jsme chtěli zdůraznit, že akce není určena výhradně pro závodníky, ale pro všechny děti, které mají kolo rádi a chtějí si vyzkoušet závodní atmosféru. Chceme na trať přivést i děti, které kolo využívají jen jako dopravní prostředek, pro hry či k výletům s rodiči. V letošním roce nebudou oslovovány cyklistické kluby z širokého regionu. 
Oba závody se uskuteční v parku Schulzovy sady, a to na lehčích a bezpečnějších tratích, tak aby vzpomínkou byla pouze radost z jízdy a závodění a fandění spolužáků.
Oceněni budou vždy první 3 v kategorii, ale hlavní a nejhodnotnější ceny budou na závěr závodů losovány v otevřené bohaté tombole ze všech startujících. Vyhrát tak může i ten nejpomalejší závodník :-)
Vyhlášena bude opět i nejlepší cykloškola a letos nově i cykloškolka - do výsledků bude započítáváno 10 nejlepších výsledků žáků každé školy. Tak může vyhrát i menší škola.

V rámci doprovodného programu vystoupí Jan Kunc na jednokole a své umění předvede i parta StreetWorkout DKnL. 
 
Termíny: čtvrtky 15. června a 21. září 2017 vždy od 14 hod.
Startuje se od nejstarších závodníků, kteří mohou přijít sami až postupně k nejmladším, které přivedou rodiče, či prarodiče.
 
Program obou závodů:
13:15 - otevření závodní kanceláře
14:00 - start ročníky 2002-2004
14:30 - start ročníky 2005-2006
15:00 - start ročníky 2007-2008
15:20 - start ročníky 2009-2010
15:45 - start ročníky 2011 a mladší - kola i odrážedla
16:00 - vyhlášení a tombola

PŘIHLAŠTE SE ZDE nebo dole na stránce je kompletní formulář.

 
Kategorie: 
Po ročnících viz výše, rozděleni na kluky a holky, nejmladší kategorie podle počtu účastníků. V případě menší účasti než 3 závodníci v jedné kategorii, může být kategorie sloučena s jinou. V nejmladších kategoriích budou oceněni všichni zúčastnění.
 
Moderátorem závodů bude všem známý speakr učitel Petr Novotný z Podhartě. 
Ceny vítězům předá královédvorská cyklistická legenda Libor Kvasnička.
 
Pravidla závodu
U závodníků je nutný souhlas zákonného zástupce. Bude k dispozici na místě, nebo si jej stáhněte zde. Závodníci se závodů zúčastňují na vlastní nebezpečí, plná přilba je povinná. Závodníci jsou povinni dodržovat pravidla slušného chování, neodhazovat odpadky a jinak znečisťovat park a okolí. 

Formulář pro registraci:
   

FOTOGALERIE - Na kole Schulzovými sady

 

Související články
Druhý závod série "O nejlepšího cyklistu Královédvorska" bude v neděli 26. června v parku Schulzovy sady
O nejlepšího cyklistu Královédvorska 2016 - výsledky, video a foto z prvního závodu
Titul CYKLOŠKOLA 2016 získala ZŠ Schulzovy sady! Podívejte se na video a výsledky druhého závodu "O nejlepšího cyklistu Královédvorska"
Související odkazy
Souhlas zákonného zástupce (pdf)
http://www.carlakupkolo.cz
 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 720x
 
 
 
Zpět