Královédvorsko > Sport > hokej

HC Rodos uštědřil Náchodu na jeho vlastním ledě krutou porážku 8:2

Redakce / 27.11.2016
Tvrdou lekci z produktivity dostal v nedělním utkání obhájce titulu z Náchoda. Přestože byl polovinu zápasu minimálně vyrovnaným soupeřem, utkání s HC Rodos pro něj skončilo debaklem.

vítězství 8:2 jsme definitivně rozhodli ve třetí třetině, ve které jsme v rozmezí osmi minut nasázeli čtyři branky. O góly se postaralo osm různých střelců, výborný výkon podal brankář Josef Čáp. V čele tabulky už máme devítibodový náskok.

V náchodské svatyni nastoupil Václav Mertlík, první brankář Filip Luňák koučoval tým na střídačce. V úvodní třetině měly navrch útoky nad obranami. Už ve 2. minutě musel Josef Čáp vytáhnout exkluzivní zákrok při dorážce Pánka. Ve stejné minutě poslal HC Rodos do vedení Martin Lelka, jeho nahození překvapivě doplachtilo až za Mertlíkova záda – 0:1.