Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport > hokej

První domácí zápas 2. hokejové ligy je právě dnes! Přijede Trutnov. Pozor na zvýšená bezpečnostní opatření

Redakce / 16.09.2017
Ve 2.kole naší skupiny přivítáme na svém ledě celek Trutnova, který musel odložit 1. kolo z důvodu havárie na ZS. Trutnovští na letošní sezonu doplnili kádr několika zajímavými jmény. Hlavními tahouny mužstva jsou bezpochyby expardubičtí Aleš Píša a Jan Kolář.
 

Jelikož zápasy Trutnova jsou doprovázeny excesy z řad fanoušků, žádáme všechny návštěvníky zápasu, z důvodu vlastní bezpečnosti, aby vždy uposlechli pokynů pořadatelů, pořádkové služby, případně policie ČR v prostorách zimního stadionu a v jeho okolí. Některé věci budou pro fanoušky nové od letošní sezony a tak bude potřeba si na ně zvyknout. Zcela bude uzavřen vstup od kuželny, tzv. "plechové dveře".

Pevně věříme, že přes veškerá opatření bude zápas velmi atraktivní a z naší strany povedenější výsledkově.

Zdroj: www.hcrodos.cz

HC Vrchlabí - HC Rodos  - 7:2

V úvodním zápase druhé ligy na ledě Vrchlabí se hrál v parádní atmosféře hezký hokej. Bohužel po řadě školáckých chyb prohráváme 7:2 po třetinách (2:0)(3:2)(2:0). Díky všem v kotli za skvělé povzbuzování po celý zápas a v sobotu všichni na Trutnov. Dvoráci, bylo by fajn, kdybyste místo postávání na bočních tribunách přišli fandit do kotle, společně bychom byli mnohem silnější!
zdroj: fanklub hokejového týmu

Grafika © Radek Krejsa

Zdroj: www.hcrodos.cz

 

 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 402x
 
 
 
Zpět