Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport

Město připravuje se Plán rozvoje sportu. Pomůžete vyplněním krátkého dotazníku?

Redakce / 1.06.2018
Město Dvůr Králové nad Labem v současné době zpracovává Plán rozvoje sportu, který se týká rozvoje jak organizovaného sportu, tak dalších, neorganizovaných pohybových aktivit obyvatel. V této souvislosti město žádá občany o spolupráci, a to vyplněním krátkého dotazníku.
 

Dotazník je určen osobám starším 18 let, žáci a studenti budou vyplňovat jiný v rámci výuky ve školách. Součástí dotazníku je zjišťování míry sportovní participace, oblíbenosti jednotlivých sportů či spokojenosti s podmínkami pro sportovní a volnočasové aktivity ve Dvoře Králové nad Labem. Výsledky šetření budou mít vliv na budoucí směřování veřejné podpory sportu, rozvoj sportovní infrastruktury či realizaci sportovních programů a akcí pro veřejnost. Dotazník prosíme vyplňte v případě, že se o sport nezajímáte, nebo se sportu již aktivně nevěnujete. 

Bohužel tvůrci dotazníku si nevzpomněli na portál Královédvorsko.cz, který již několik let pravidelně informuje o řadě i okrajových sportovních aktivit a pravidelně připravuje přehled kulturních a sportovních akcí v regionu. Budeme rádi, když náš portál uvedete pod odkazem "jiné". :-(

Dotazník najdete ode dneška do 20. června 2018 na webových stránkách lokalsport.cz/dvurkralove. 

Pro insipraci jsme udělali opravdu jen namátkovou galerii některých dvorských sportovišť  a přimixovali tam pár fotek i odjinud - to co bychom tu sami moc chtěli. Pokud se vám to také zalíbí, napište to do dotazníku. :-)

FOTOGALERIE - Město připravuje se Plán rozvoje sportu, pomůžete vyplněním krátkého dotazníku?

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 675x
 
 
 
Zpět
Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí