Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport > ostatní sporty

Exhibice Streetworkout teamu Dvůr Králové

Redakce / 17.06.2017, Dvůr Králové nad Labem
Ve čtvrtek 15. června se v Schulzových sadech představili na krátké exhibici 2 Nadšenci do relativně nového sportu, který si říká WORKOUT. Akce se uskutečnila jako jeden z doprovodných programů k cyklistickým závodům NA KOLE Schulzovými sady.
 
Představili se Michal Potocký, který se před časem umístil na čtvrtém místě v mezinárodních závodech v Ostravě a Tonda Lahučký, díky němuž v parku velké workoutové hřiště máme. Svojí sestavu totiž před časem předvedl i v soutěži Zlatý Oříšek a zde nadchnul porotu i vedení města, které se i na jeho popud rozhodlo zrušit plánované rozšíření malého workoutu a místo toho vybudovat velký pořádný workout, kde může najednou cvičit více lidí. 

Rozhovor s  Antonínem Lahučkým
Rozšíření workoutového hřiště
Článek s fotogalerií o cyklistických závodech NA KOLE Schulzovými sady

FOTOGALERIE - Exhibice Streetworkout teamu Dvůr Králové

 

Související články
Čtrnáctiletý Antonín Lahučký získal na Zlatém oříšku cenu starosty. „Hrazda je základ, workout je pro všechny,” tvrdí o cvičení ve venkovní posilovně.
Na cyklistických závodech v Schulzových sadech startovalo přes 90 dětí

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1355x
 
 
 
Zpět
23.04.2018 - Dnes máte možnost sledovat přímý přenos zastupitelstva Královéhradeckého kraje.
17.04.2018 - V úterý 17. a ve čtvrtek 19. dubna 2018 budou z technických důvodů uzavřena pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové. Ve čtvrtek 19. dubna 2018 dojde z technických důvodů také k uzavření pracoviště registru vozidel v Nedbalově ulici čp. 574
25.03.2018 - Koncert Radůzy v Hankově domě (19. dubna 2018) je vzhledem k nemoci zpěvačky ZRUŠEN. Vstupenky jsou k vrácení na pokladně Hankova domu.
12.03.2018 - Dnes v 19 hod. bude v Jaroměři na náměstí u kostela sv. Mikuláše demonstrace proti Andreji Babišovi. Každý může přijít vyjádřit svůj názor, vlajky a transparenty s sebou.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí