Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport > ostatní sporty

Exhibice Streetworkout teamu Dvůr Králové

Redakce / 17.06.2017, Dvůr Králové nad Labem
Ve čtvrtek 15. června se v Schulzových sadech představili na krátké exhibici 2 Nadšenci do relativně nového sportu, který si říká WORKOUT. Akce se uskutečnila jako jeden z doprovodných programů k cyklistickým závodům NA KOLE Schulzovými sady.
 
Představili se Michal Potocký, který se před časem umístil na čtvrtém místě v mezinárodních závodech v Ostravě a Tonda Lahučký, díky němuž v parku velké workoutové hřiště máme. Svojí sestavu totiž před časem předvedl i v soutěži Zlatý Oříšek a zde nadchnul porotu i vedení města, které se i na jeho popud rozhodlo zrušit plánované rozšíření malého workoutu a místo toho vybudovat velký pořádný workout, kde může najednou cvičit více lidí. 

Rozhovor s  Antonínem Lahučkým
Rozšíření workoutového hřiště
Článek s fotogalerií o cyklistických závodech NA KOLE Schulzovými sady

FOTOGALERIE - Exhibice Streetworkout teamu Dvůr Králové

 

Související články
Čtrnáctiletý Antonín Lahučký získal na Zlatém oříšku cenu starosty. „Hrazda je základ, workout je pro všechny,” tvrdí o cvičení ve venkovní posilovně.
Na cyklistických závodech v Schulzových sadech startovalo přes 90 dětí

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 1344x
 
 
 
Zpět
17.11.2017 - V neděli 19. listopadu 2017 bude z provozních důvodů zrušeno veřejné bruslení s hokejkami. Standardní veřejné bruslení se tento den uskuteční od 13:45 do 15:15 hod.
17.11.2017 - Na čerpací stanici Benzina ve Dvoře Králové probíhá rekonstrukce. Prodej pohonných hmot omezen není, prodej doplňkového sortimentu ano. Modernizovaná stanice by se měla otevřít v první polovině prosince.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí