Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport

Proč letos nejsou živé přenosy z hokejových zápasů HC Rodos?

Redakce / 5.12.2017
Umíme udělat živé přenosy a už to ani nestojí moc peněz. Ale peníze nejsou až takový problém - problém je, že si bohužel zásadní část lidí v klubech ve Dvoře, Trutnově i Vrchlabí (a není to pan Vasil Teodoridis ) myslí, že když se udělá přenos, tak přijde méně lidí do haly.
 
Možná o pár ano, ale největším přínosem přeci je to, že na zápasy koukají i lidé kteří by do haly NIKDY nepřišli, lidé nemocní, na dovolené, na škole v jiném městě. V loňském roce, když jsme dělali přenosy z playoff krajského hokeje, tak se dívali i lidé v Alpách, hodně študáků z Prahy, lidé na Novém Zélandu, z Británie, ženy a děti doma. A samozřejmě také fanoušci hostů. Když jsme dělali přenosy z Náchoda, Hronova, či Prahy, tak hokejem žily i hospody. Jsem pevně přesvědčen, že až sestřihy a živé přenosy na stadion přivedly řadu lidí, které by to před tím ani nenapadlo. U obrazovek bylo vždycky o něco méně, nebo stejně lidí, jako na stadionu. A večer a další dny se k záznamům vrátili i diváci, kteří byli v hledišti a chtěli si zážitek zopakovat a třeba i několikrát. Sestřihy a rozhovory si pustily stovky lidí, kteří na stadion vůbec nikdy nepůjdou, protože mají zcela jiné priority. Na 3 minutový sestřih si ale čas našli. 

Přínosy pro sponzory týmu? 

YOUTUBE KANÁLChcete-li si připomenout náladu letos a loni na jaře na konci soutěží, tak se podívejte zde na náš Youtube kanál. Jen poznámka k návštěvnosti - většinu videí jsme dávali i přímo na facebook, kde jsou čísla ještě vyšší.
Několikeré zmínky v přenosu, opakované záběry na mantinely, loga v článcích, v galeriích, násobně více oslovených obyvatel regionu a tedy podstatně účinnější propagace. 
My už nemáme chuť obcházet firmy a žebrat o stokoruny na přenos. Tento čas je totiž to nejdražší :-( Přenos a sestřihy už umíme udělat s hodinovou přípravou a cca 3 hodinami po zápase. Ty stokoruny a tisícíkoruny jsme naháněli 3 týdny a ještě jsme se dozvěděli, že na hokeji parazitujeme. 
Napište nám prosíme, co si o tom myslíte a hlavně svůj názor řekněte v klubu a firmám, které hokej podporují. Jejich motivací samozřejmě může být čistě chuť pomoci sportu, u někoho i "snobská povinnost", ale pro většinu z nich je potřeba aby byly vidět, protože sponzorské peníze si v mnoha případech škrtly z rozpočtu na marketing. Jen když je budou moci vrátit zpět do kolonky marketing a třeba dokonce i efektivní marketing, tak budou mít důvod přispět více a nebude je to tolik bolet. 

A kolik to tedy stojí:

Záznam zápasu na jednu pořádnou kameru a sestřih atraktivních a gólových situací - 3500 Kč
Živý přenos celého zápasu na internet, rozhovory na závěr a sestřih gólových situací - 6000 Kč

Nyní to ale dokonce i vypadá, že i kdybychom tyto peníze sehnali, tak bychom přenos nemohli uskutečnit.  :-(
 

 

 
Vaše komentáře
Přenosy z hokeje - ano!!!, 7.12.2017 10:27, Reagovat
Vážení,
internetové přenosy z hokeje nám všichni záviděli - to, co je napsáno v článku jednoznačně podepisuji a ještě si myslím, že naopak pomohly získat další fanoušky.
Pokud bude možné přenosy obnovit, přivítáme je s hrdostí a nadšením.
Hodně zdaru!!!
 
 
Přečteno 940x
 
 
 
Zpět
23.10.2018 - Personální agentura Addeco vydala zprávu, ve které tvrdí, že podzimní brigádnické práce (pokladní vybalování zboží apod.) v našem regionu letos budou odměněny 130 Kč/hod - je to o 8 procent více než loni. Tak good luck při hledání :-)

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí