Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport > trampolíny

Tobiáš Kulveit a Erik Motal jsou mistři ČR v synchronních dvojicích (trampoliny)

Redakce, / 5.11.2017, Dvůr Králové nad Labem
V sobotu 4. listopadu se v Olomouci konalo Mistrovství České republiky žactva ve skocích na trampolíně. Z oddílu trampolín TJ Sokol Dvůr Králové se do tohoto závodu kvalifikovali dva naši závodníci: Erik Motal a Tobiáš Kulveit, kteří výborně reprezentovali náš oddíl nejen v individuálním závodě.
 

FOTOGALERIE - MČR 2017 v trampolínách

V soutěži mladších žáků jednotlivců oba postoupili do finále - Erik na druhém a Tobiáš na sedmém místě. Oba naši závodníci ve finále nezklamali, Tobiáš Kulveit zaskákal pátou nejlepší finálovou sestavu. O první místa svedli boj tři závodníci ze Sokola Kampa a náš Erik Motal - mezi prvním a čtvrtým závodníkem byl rozdíl jen 0,215 bodu! Erik Motal obsadil nakonec 4. místo se ztrátou 0,05 bodu na třetího závodníka.

Kategorie synchronních dvojic byla společná pro starší i mladší žáky a naši závodníci si zajistili vítězstvím v kvalifikaci postup do finále. I ve finále zaskákali svoji sestavu nejlépe ze všech a obsadili první místo před dvojicí z Sokola Kampa a z Litoměřic. Na Žákovském mistrovství České republiky tak ve skocích získali naši závodníci první místo v synchronních dvojicích žáků.

Gratulujeme!

Na sestavu kluků se můžete podívat zde:

Jaromír Bek, trenér
Foto: Eva Kulveitová
 

 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 450x
 
 
 
Zpět
23.11.2017 - NÁLEDÍ - včerejší večerní mlha zmrzla. Chodci - našlapujte opatrně, řidiči - jezděte pomalu.
20.11.2017 - Na obchvatu Hořic došlo dnes ráno k nehodě 6 osobních aut a kamionu. Na Hradubické jsou dnes ráno hlášeny hned 3 dopravní nehody v rozmezí 2 hodin. Jezděte opatrně!
17.11.2017 - V neděli 19. listopadu 2017 bude z provozních důvodů zrušeno veřejné bruslení s hokejkami. Standardní veřejné bruslení se tento den uskuteční od 13:45 do 15:15 hod.
17.11.2017 - Na čerpací stanici Benzina ve Dvoře Králové probíhá rekonstrukce. Prodej pohonných hmot omezen není, prodej doplňkového sortimentu ano. Modernizovaná stanice by se měla otevřít v první polovině prosince.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí