Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Turistika > dětská hřiště

Dětské a sportovní hřiště ve Vítězné Komárově

Redakce / 12.04.2018, Vítězná
Hřiště je určené pro děti různého věku. Zábavu si tam najdou úplně maličké i starší děti. Součástí jsou houpačky, prolézačky, malé klouzačky a je zde také malá lezecká stěna a zároveň schovávačka. Je zde i stůl na stolní tenis a malá hrazda. Hned vedle je i malé fotbalové hřiště.
 

FOTOGALERIE - Dětské a sportovní hřiště ve Vítězné Komárově

Pro seniory jsou zde i rehabilitačně posilovací stroje. Pokud by obec na stejné místo nechala instalovat i třeba jen jednoduchou sestavu pro Workout, tak by to bylo místo skutečně pro všechny.

Hřiště má ještě jedno obrovsky významné PLUS pro Dvoráky. Je to velmi silný tahák pro malé děti, které je potřeba namotivovat na celkem dlouhou cestu do kopce údolím Harťského potoka (Kacáku). I nejvíce držkující potomci zde zapomenou na příkoří, které jim rodiče nachystali a dokážou zde strávit mnoho dlouhých minut .... než si unavení rodiče odpočinou :-)

Cíle v okolí

U Vodníka

O něco níže - hned na začátku Komárova ve směru od Dvora Králové je stavení, kterému se říká U vodníka - jinak také Dolní nebo Patzakův mlýn, ten se nyní znovu rekonstruuje a s novým majitelem chystáme nový článek, prohlídku a fotogalerii, či video. Snad již brzy.

Bruslení na in-line bruslích

Komunikace od kraje Komárova až nahoru do Vítězné je zcela nová. Nachází se zde překrásný nový asfalt a zde dole mezi křižovatkami ani není velký provoz aut a také není zde velké převýšení. Takže pokud už máte své in-line brusle pod kontrolou, určitě doporučujeme svezení. 

Související články
Dětské hřiště pod divadlem - promarněná příležitost!

 
Vaše komentáře
BrusleAnděl, 16.04.2018 10:40, Reagovat
Je vidět,že autoři v Komárově nebyli jinak by nemohli děti pozvat na silnici bruslit! Provoz je daleko větší než v minulých letech a díky novému povrchu se i zrychlil. Navíc na uvedené trase je křižovatka na Záboří kde je sice značka,, Stop dej přednost v jízdě" ale více než polovina řidičů ji nedodržuje.Než zase napíšete takový blábol zajeďte se tam podívat !
 
 
Přečteno 709x
 
 
 
Zpět
28.06.2018 - V pátek 29. června bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů v budově městského úřadu na náměstí T. G. Masaryka čp. 38 ve Dvoře Králové n. L.
08.06.2018 - Dnešní hlášení ve Dvoře Králové o vyhlášení 2. stavu povodňové aktivity byla pouhá technická chyba. Labe je klidné.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí
1.03.2018 - 23.11.2018
Lovci perel - soutěž
1.06.2018 - 30.07.2018
Bazar knih
8.06.2018 - 2.09.2018
VÝSTAVA: STOLETÍ TECHNIKY