Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Vzdělávání > kroužky mimoškolní

Výsledky soutěže XIV. ročníku výtvarné soutěže Zvíře není věc 2018

Redakce / 9.10.2018, Královédvorsko
Až do 19. října jsou všechny krásné oceněné a další vybrané práce na zvířecí téma vystaveny v galerii TENGENENGE v Safari parku (ZOO Dvůr Králové). Letos se soutěže se zúčastnilo celkem 51 škol z České republiky, porota vybírala z 877 prací. Přínášíme jména vítězů i vystavených prací spolu s fotografiemi z vernisáže.
 

FOTOGALERIE - Výsledky soutěže Zvíře není věc

Na vernisáži vystoupil Soubor afrických rytmů – DDM Stonožka Nová Paka.

Odborná porota pracovala ve složení:
Ing. arch. Ota Černý , Jitka Mašínová – výtvarnice ZOO Dvůr Králové, Mgr. Ivana Černá – ředitelka ZUŠ Dvůr Králové n/L, Jiří Holan – výtvarník, Hana Pfeiferová – učitelka výtvarné výchovy ZŠ Podharť a Vanda Kotíková – výtvarný kroužek Hankova domu. 

Výsledky:


I. kategorie – Mateřská škola

1.místo Teodor Jezerský A1 Jeseník uč. D. Akritidisová
2.místo Jakub Novák VK Hankův dům Dvůr Králové n/L. uč. V. Kotíková
3.místo Valerie Bodnár VK Velké Přílepy uč. E. Hesslerová


II. kategorie – Základní škola 1. – 3. třída

1.místo Adam Ježek VK Hankův dům Dvůr Králové n/L. uč. V. Kotíková
2.místo Eduard Kvášovský ZŠ Podharť Dvůr Králové n/L. uč. H. Pfeiferová
3.místo Jakub Erlebach VK Hankův dům Dvůr Králové n/L. uč. V. Kotíková
3.místo Sabina Bořková ZŠ Podharť Dvůr Králové n/L. uč. H. Pfeiferová


III. kategorie – Základní škola 4. – 6. třída

1.místo Barbora Veselá ZŠ Bílá Třemešná uč. K. Poživilová
2.místo Jaroslav Klička ZŠ Podharť Dvůr Králové n/L. uč. H. Pfeiferová
3.místo Viktorie Riegerová 15. ZŠ Plzeň uč. E. Šrámková


IV. kategorie – Základní škola 7. – 9. třída

1.místo Veronika Špačková ZŠ V Domcích Trutnov uč. J. Gécová
2.místo Nicole Dobrá ZŠ Bílá Třemešná uč. K. Poživilová
3.místo Alexandra Moučková ZŠ Nový Jičín uč. V. Horecká

ZUŠ – předškolní kategorie

1.místo Antonie Fialová ZUŠ Jagellonská Plzeň uč. N. Potůčková
2.místo Zina Kupková ZUŠ 28.října Jeseník uč. L. Grygová
3.místo Dorota Peterková ZUŠ Moskevská Most uč. K. Rathová


ZUŠ - I. kategorie 1. – 3. ročník

1.místo Natálie Lukešová ZUŠ Jilemnice uč. D. Bucharová
2.místo Tobiáš Buldra ZUŠ Jagellonská Plzeň uč. J. Spěváčková
3.místo Ondřej Holan ZUŠ Dvůr Králové n/L. uč. J. Holan


ZUŠ - II. kategorie 4. – 6. ročník

1.místo Nela Miškářová ZUŠ 28.října Jeseník uč. J. Krhánková
2.místo Zuzana Stejskalová ZUŠ Jagellonská Plzeň uč. R. Štajerová
3.místo Bui Nhat Linh ZUŠ G. Mahlera Humpolec uč. E. Moravcová


ZUŠ - II. kategorie 4. – 6. ročník – počítačová grafika

1.místo Emma Juráková ZUŠ Štefánikova Praha 5 uč. K. Smíšková
2.místo Alžběta Vašíčková ZUŠ Štefánikova Praha 5 uč. K. Smíšková
3.místo Hermiona Nell Pešatová ZUŠ Štefánikova Praha 5 uč. K. Smíšková


ZUŠ - III. kategorie 7. – 9. ročník

1.místo Adéla Vidovičová ZUŠ G. Mahlera Humpolec uč. E. Moravcová
2.místo Barbora Heřmanová ZUŠ Dvůr Králové n/L. uč. I. Černá
3.místo Adam Koubský ZUŠ G. Mahlera Humpolec uč. E. Moravcová


ZUŠ - IV. kategorie 15 – 19 let

1.místo Barbora Příhodová ZUŠ G. Mahlera Humpolec uč. E. Moravcová
2.místo Andrea Haková ZUŠ Dvůr Králové n/L. uč. J. Holan
3.místo Eliška Janeková ZUŠ G. Mahlera Humpolec uč. E. Moravcová

Zvláštní ocenění – ústavy/ bez udání věku/

1.místo Petr Peroutka Domov Zběšičky uč. L. Kudrnová
2.místo Jana Hajsová Horizont Protivín uč.Uhrová
3.místo Jakub Šefránek Horizont Protivín uč.Uhrová


Speciální a praktické školy

1.místo Nikola Černocká Speciální a praktická škola Ibsenka Brno
2.místo Aneta Jelínková Speciální a praktická škola Ibsenka Brno uč. Z. Dlapalová
3.místo Vojta Morávek Speciální a praktická škola Ibsenka Brno uč. Z. Dlapalová

Čestné uznání: Matěj Aust ZŠ a SŠ K. Herforta Praha 1 uč. A. Majerová

Keramika

1.místo Marie Holkupová ZUŠ Strakonice uč. I. Schwarzová
2.místo Michaela Soukupová ZUŠ Strakonice uč. I. Schwarzová
3.místo Amálie Vítovcová ZUŠ Strakonice uč. I. Schwarzová

Čestné uznání – Martin Hellmuth ZUŠ Jilemnice uč. J. Hauková
Cena poroty –– mikroorganismy kolektiv ZUŠ Dvůr Králové n/L.


Objekty

1.místo Natálie Kochová ZUŠ Strakonice uč. I. Schwarzová
2.místo Filip Holeček ZUŠ Strakonice uč. I. Schwarzová


Čestné uznání - kolektiv dětí školní družina ZŠ Opočenská Dobruška uč. A. Stonjeková

Anežka Stránská /lední medvěd/ ZUŠ 28. října Jeseník uč. I. Svobodová
Nikola Fišerová /hlodavec/ ZUŠ Jilemnice uč. Hauková
Diana Böhmová /lev/ ZUŠ Jilemnice uč. Hauková
Petra Luštincová /opice/ ZUŠ Jilemnice uč. Hauková
Adéla Dolenská ZUŠ Jilemnice uč. Hauková
Anna Pokorná /kachle – slon/ ZUŠ Jilemnice uč. Hauková
Štěpánka Šubíková /sova/ ZUŠ Jilemnice uč. Hauková
Alexandr Žaža /foto/ 6 let ZUŠ 28.října Jeseník uč. I. Svobodová
Ellie Zakrzecká foto/ 6 let ZUŠ 28.října Jeseník uč. I. Svobodová

Vystavené práce - objekty
Kolektiv dětí školní družina ZŠ Podharť Dvůr Králové n/L. uč. M. Hošková


Doufáme, že se minálně ve stejném počtu zúčastní školy a malí výtvarníci i příštího, jubilejního XV. ročníku soutěže.

Vanda Kotíková
kurátor výstavy 

Foto: V. Bartoška
 

Související články
Uzávěrka výtvarné soutěže Zvíře není věc se blíží (27. dubna 2018)

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 321x
 
 
 
Zpět
Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí