Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Schulzovy sady

Ze školky do školy - zpívánky na ZŠ Schulzovy sady

Redakce / 9.02.2018, Dvůr Králové nad Labem
Ve čtvrtek 8. února 2018 se na ZŠ Schulzovy sady konalo první ze čtyř plánovaných setkání s předškoláky. Jak už nadpis napovídá, byla to hodina plná písniček, hraní na hudební nástroje a tanečků.
 

FOTOGALERIE - Ze školky do školy - zpívánky

Budoucí prvňáčci zaplnili téměř všechny lavice a s chutí se zapojili do všech zmiňovaných aktivit. Podpořit je přišli také rodiče, kteří jim při prvním setkání se školou drželi palce. Všichni účastníci obdrželi za svůj pěkný výkon jeden lístek čtyřlístku s ptáčkem zpěváčkem. 

Zbývající tři získají na dalších setkáních s tématem matematika, písmenka a sportování, které se budou konat každý následující čtvrtek. A na to se už všichni těšíme!Mgr. Milena Nosková
Foto: Mgr. Diana Kotová
 

Související články
Přírodopis na ZŠ Schulzovy sady učili odborníci ze zoo
Ze školky do školy - cyklus hodin pro předškoláky na ZŠ Schulzovy sady
Ze školky do školy - zábavná matematika pro předškoláky
Ze školky do školy - hrátky s písmenky v ZŠ Schulzovy sady

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 370x
 
 
 
Zpět
15.05.2018 - Dnes by měl být předán do užívání Delfínek na Tyršově koupališti. Více informací připravujeme.
15.05.2018 - Dnes slavíme 89 let ode dne, kdy bylo dáno do provozu přímé telefonní vedení Vídeň-Pardubice-Dvůr Králové n. L.
10.05.2018 - Od 9. do 14. května 2018 je uzavřeno pracoviště pokladny MěÚ Dvůr Králové. Platit však můžete v pracovní dobu na recepci úřadu ve stejné budově.
26.04.2018 - Od čtvrtka 26. dubna od 18:00 hod. do středy 2. května do 8:00 hod. dojde ke kompletní uzavírce části náměstí Odboje a části náměstí Václava Hanky ve Dvoře Králové, kde bude umístěn lunapark. Bude ponechán průjezd na náměstí Václava Hanky a do Valové uličky.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí