Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Areál Žireč

Koronavirus se nevyhnul ani Domovu sv. Josefa v Žirči, hlásí první oběť

Redakce / 24.10.2020, Dvůr Králové nad Labem
Již dříve jsme psali, že pacienti v Domově sv. Josefa, u kterých byl test pozitivní a kteří zůstávají na oddělení, mají lehký průběh s mírnými příznaky. Koronavirus se areálu nevyhnul, ačkoliv byla dodržena všechna důsledná hygienická opatření typu nepřetržitého nošení roušek, která platí v Domově sv. Josefa od 10. září, a zákaz všech návštěv a exkurzí na odděleních platných od 2. října,

Bohužel u dvou klientů v souvislosti s dalším onemocněním nastaly komplikace a proto byli začátkem minulého týdne převezeni do nemocnice.

Bohužel jeden z nich v pátek 23. října 2020 v nemocnici zemřel. 

Vyjadřujeme za celý Domov všem blízkým upřímnou soustrast a podporu.

Pro případ, že by narostl počet zaměstnanců, kteří jsou v karanténě, jsme v předchozím postu oslovili veřejnost a hledali pečovatele a zdravotnický personál, které bychom v případě zhoršené situace povolali.

Zároveň všechny občany žádáme o dodržování opatření, jen tak můžeme zmírnit dopady na ty nejslabší, kterými jsou i nemocní rozstroušenou sklérozou v našem Domově. 

Děkujeme všem za dnešní obrovskou vlnu podpory

Kateřina Fürbacherová

Domov sv. Josefa v Žirči

 
Vaše komentáře

Přečteno 1351x
 
Hodnocení článku:
03.07.2021 - Od začátku roku se v Královéhradeckém kraji vyočkovalo 448 868 dávek vakcíny proti covid-19. Alespoň první dávku dostalo více jak 257 tisíc obyvatel.
17.05.2021 - Dnes se otevírají veřejnosti terasy a zahrádky restaurací a kaváren. Podmínkou návštěvy venkovních prostranství provozoven je pro klienty negativní antigenní test, potvrzené očkování nebo prodělaný Covid nejpozději před 3 měsíci.
03.05.2021 - Dnes se vrací děti do školek. Otevřena jsou po téměř 5 měsících také kadeřnictví, pedikúry, masáže a kosmetické služby.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí