Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Akce

Beseda s veřejností: Když do života vstoupí demence

20.06.2018 15:30 - 20.06.2018 17:00
Dům s pečovatelskou službou v ul. Sadová 2755, Dvůr Králové nad Labem


Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem zve veřejnost na besedu o Alzheimerově nemoci. Alzheimerova nemoc je nejčastějším důvodem demence. Počet osob postižených touto nemocí prudce narůstá. Je na tento nárůst společnost připravená? Jaké jsou současné možnosti? Na co se má připravit rodina těchto osob? Problematika demence se netýká pouze člověka postiženého demencí, ale týká se celé rodiny, pro kterou onemocnění představuje obrovskou zátěž.

Hostem besedy bude mimo jiné psychiatrička a ředitelka RIAPS Trutnov MUDr. Zuzana Kozáková.

Vstupné: zdarma
Pořadatel: Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem
Kontakt: Marcela Hauke, hauke@psdvurkralove.cz, 604 212 697

Na besedě se dozvíte odpovědi na otázky:
  • Jak poznám demenci?
  • Co s tím mám dělat?
  • Kdo mi pomůže?
  • Jak vyřeším právní otázky?
  • Dá se demenci vyhnout?
  • Jakou podporu může očekávat pečující osoba?
Besedovat s Vámi bude ředitelka Pečovatelské služby Marcela Hauke, psychiatrička Zuzana Kozáková a další odborníci z řad poskytovatelů sociálních služeb, úřadu práce, odboru školství, kultury a sociálních věcí městského úřadu ve Dvoře Králové nad Labem.

Více  Leták  
Datum zveřejnění: 12.06.2018

Komentáře
 
Přidat komentář
Vypsat označené komentáře
Vypsat všechny komentáře
Zobrazit všechny chronologicky

14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí