Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Co se děje > divadlo

Juri kosmonaut – host Divadla bratří Formanů ve Dvoře Králové

Redakce / 6.05.2019
Juri je intergalaktický průzkumník, který objevuje nové planety a možná i nové formy života. Je to statečný muž, hrdina, mezihvězdný kosmonaut! Nebo možná to je pouze to, co v něm lidé chtějí vidět, protože je klaun. Spoluautorem a režisérem představení pro děti a jejich rodiče je rovněž Petr Forman
 
 

Týden divadla bratří Formanů
Vstupenky

Juri kosmonaut - 220 Kč
Deadhtown - 990 Kč

Koupíte je v Pivovarské prodejně TAMBOR ve Dvoře Králové, na stejném místě, kde se celá akce bude konat. Na adrese:
Seifertova 1165, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

Pro ty, co to mají z ruky, je možné zakoupit vstupenky na internetu na službách Ticketon a SMStikcet.

A také v Informačním centru na náměstí T. G Masaryka ve Dvoře Králové n. L.

V ceně zakoupené vstupenky je i upomínkový předmět, který obdrží diváci hned po představení. A také budou mít možnost bezplatné ochutnávky ze 7 druhů piv z produkce Pivovaru TAMBOR (tj. 7×0,3l). Ochutnávka bude probíhat v pivovarské pivnici po každém představení po předložení platné vstupenky.

Absence gravitace, samota, hrdinství, zoufalství, ale hlavně touha snít. Juri je intergalaktický průzkumník, který objevuje nové planety a možná i nové formy života. 

Publikum se stává speciální posádkou vybranou právě pro toto dobrodružství. Vstupuje do vesmírné lodi, ve které prozkoumá širý nekonečný vesmír a právě Juri publikum cestou provede. V tomto představení chtějí Giorgio Bertolotti a Petr Forman také prozkoumat svět projekcí, animací a video mappingu, který je pro autory velkou a stimulující výzvou, a to především kvůli jejich touze zapojit ho do vyprávění příběhu tak, aby se publikum cítilo být součástí opravdové cesty vesmírem.

POZOR: Na každé z 9 představení se vejde pouze 45 diváků. 

Divadlo bratří Formanů a jejich nejnovější představení DEADTOWN zahajuje svojí divadelní sezónu 2019 ve Dvoře Králové nad Labem v areálu Pivovaru TAMBOR jako součást oslav 10. výročí založení pivovaru TAMBOR. 

Juri kosmonaut je hostem Divadla bratří Formanů ve Dvoře KrálovéFOTOGALERIE - Juri kosmonaut – host Divadla bratří Formanů ve Dvoře Králové

 

Související články
Divadlo bratří Formanů opět v našem kraji - s představením Deadtown, které opakovaně vyprodalo Paříž
Velký rozhovor Petrem Formanem - hlavním tahounem divadla bratří Formanů
Magický svět bratří Formanů přijíždí do Podkrkonoší a veze si dokonce vlastní divadlo!
Seznam na víkend 10.- 12. května přináší hned několik výjimečných akcí
Akce na 8. - 12. května na Královédvorsku

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 298x
 
 
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí