Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Co se děje > divadlo

Letní scéna Vítězná - jedinečná akce na představení Vše o mužích - 2 vstupenky za cenu jedné!

Redakce / 3.08.2022
Nenechte si ujít parádní představení Studia dva - Vše o mužích. A to v novém nastudování. Představení se koná 12. srpna 2022 od 20:00 hodin.

Již po páté se můžete vydat na Letní scénu Vítězná na pastvinách u Pensionu Konírna. Letos zde pražské divadlo Studio DVA nabídne hned tři komedie ze svého repertoáru. Kromě oblíbených a téměř vyprodaných kusů z pera Patrika Hartla Lovci bobrů Líbánky na Jadranu se na tuto open air scénu v Huntířově vrací také komedie Miro Gavrana Vše o mužích, která tradici letního hraní v tomto místě zahájila v červnu 2018. Tentokrát přijede v novém nastudování s Jánem Jackuliakem, Peterem Pechou a Tomášem Novotným. 


Jako dárek bychom Vám rádi nabídli možnost pořídit si mimořádně 2 vstupenky za cenu jedné na představení Vše o mužích konané v pátek 12. srpna 2022. S nákupem neváhejte, v prodeji nezbývá již mnoho volných míst. 


Zvýhodněné vstupné vám poskytneme ve všech cenových kategoriích s výjimkou VIP. Při nákupu online ZDE -  označte požadovaný počet míst a klikněte na ODESLAT. Poté se vám zobrazí ještě původní cena, hned v dalším kroku však speciální cenu získáte, pokud uvedete slevový kód KONIRNA a potvrdíte nákup. Pak už stačí jen vstupenky zakoupit, jak vás navede prodejní systém.

redakceFOTOGALERIE - Letní scéna Vítězná - jedninečná akce 2 vstupenky za cenu jedné!

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1800x
 
Hodnocení článku:
18.10.2022 - Ustavující zastupitelstvo bylo ve Dvoře Králové posunuto ze čtvrtka 20. října na pondělí 24. října 2022 od 16 hodin v Hankově domě.
11.10.2022 - Ve středu 12. října odpoledne bude probíhat údržba telefonní ústředny ve dvorské nemocnici. Může se tedy stát, že se tam v tuto dobu nebudete moc dovolat.
29.08.2022 - Na konci srpna navštívil Safari park letos již půl milióntý návštěvník.

Volná pracovní místa
Pracovník/ice v soc. službách (Domov důchodců)

Asistent/ka prodeje (JUTA, a.s.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí