Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Co se děje > divadlo

Letní scéna Vítězná - jedinečná akce na představení Vše o mužích - 2 vstupenky za cenu jedné!

Redakce / 3.08.2022
Nenechte si ujít parádní představení Studia dva - Vše o mužích. A to v novém nastudování. Představení se koná 12. srpna 2022 od 20:00 hodin.

Již po páté se můžete vydat na Letní scénu Vítězná na pastvinách u Pensionu Konírna. Letos zde pražské divadlo Studio DVA nabídne hned tři komedie ze svého repertoáru. Kromě oblíbených a téměř vyprodaných kusů z pera Patrika Hartla Lovci bobrů Líbánky na Jadranu se na tuto open air scénu v Huntířově vrací také komedie Miro Gavrana Vše o mužích, která tradici letního hraní v tomto místě zahájila v červnu 2018. Tentokrát přijede v novém nastudování s Jánem Jackuliakem, Peterem Pechou a Tomášem Novotným. 


Jako dárek bychom Vám rádi nabídli možnost pořídit si mimořádně 2 vstupenky za cenu jedné na představení Vše o mužích konané v pátek 12. srpna 2022. S nákupem neváhejte, v prodeji nezbývá již mnoho volných míst. 


Zvýhodněné vstupné vám poskytneme ve všech cenových kategoriích s výjimkou VIP. Při nákupu online ZDE -  označte požadovaný počet míst a klikněte na ODESLAT. Poté se vám zobrazí ještě původní cena, hned v dalším kroku však speciální cenu získáte, pokud uvedete slevový kód KONIRNA a potvrdíte nákup. Pak už stačí jen vstupenky zakoupit, jak vás navede prodejní systém.

redakce



FOTOGALERIE - Letní scéna Vítězná - jedninečná akce 2 vstupenky za cenu jedné!

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1267x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místa


Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí