Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Co se děje > festivaly

Třídenní sportovní festival MOWE zaplní park Schulzovy sady

Redakce, / 23.08.2017, Dvůr Králové nad Labem
Schulzovy sady se stávají díky rozšířenému workoutu a klidnému parkovému prostředí také místem navštěvovaném sportovci. Není tedy divu, že právě zde se bude od 26. do 28. srpna sportovní festival. Každý zde bude moci zažít 3 dny plné sportovních aktivit, workshopů a seminářů zaměřené na zdraví životní styl. A co víc: v sobotu bude akce spojená s Melody boys piknik v parku #3, v neděli se promítá film Cukr a v pondělí nebude chybět živá hudba.
 
V neděli proběhnou mj. ukázky různých typů tanců a připravili jsme pro vás i promítání dokumentu Cukr a v pondělí se můžete těšit například na zpěvačku Payu May s Davidem Jakubcem a kapelu Káti Kuhnové.

Projekt nabízí na jednom místě ukázky a exhibice až 20 druhů známých i méně známých sportů, které jsou dostupné během celého roku ve sportovních centrech ve Dvoře Králové n.L. Díky této akci bychom chtěli dosáhnout nejen prevence sociálně nežádoucích jevů, ale také ukázat, jaké jsou různé možnosti pohybových aktivit u všech věkových kategorií zde ve Dvoře Králové n. L.

Před každou lekcí, kterou si budete moci ZADARMO vyzkoušet, proběhne krátké seznámení s daným sportem, tak aby se této sportovní činnosti mohli zúčastnit i úplní začátečníci. Získáte potřebné informace od kvalifikovaných trenérů či sportovců, kteří se vám budou po celé odpoledne rádi věnovat. Rozpis daných aktivit naleznete na http://mowe.24-7gym.cz/

Sportovní aktivity: 
crossfit, pole dance, moderna, břišní tance, self defence team, kettlebell, závěsný posilovací systém, jóga, street dance, vzpírání, workout, SM metoda, strečink, slackline...

Na akci se můžete nechat namasírovat, dále pro vás chystáme kineziotaping či analýzu složení těla.

Akce je vhodná pro všechny věkové kategorie

Připraven je i program pro děti - malování na obličej, pohybové soutěže (Attitude Challenge Kids), tanečky pro nejmenší atd. 

V pondělí od 14 hod si můžou vyzkoušet zábavné hry pod vedením DDM Jednička.

Po celou dobu bude probíhat soutěž "MOWE - REKORDY DVORÁKŮ SPORŤÁKŮ", kde se můžeš pokusit o překonání rekordu v různých sportovních oblastech (např. mrtvý tah, max. počet angličáků za 2 min, udržení se na jedné noze, plank, počet dvojitých přeskoků a spoustu dalších). V pondělí od 17 hod proběhne vyhlášení a odměnění těch nejlepších.

Více info na tel.: 720 201 034.

Těšíme se na vás :)

Lucie Sýkorová
 

Související články
Sportovní festival MOWE bude i letos v Schulzových sadech

 
Vaše komentáře
dětský závodandrej, 25.08.2017 09:29, Reagovat
Je možné zveřejnit časový harmonogram, abychom mohli děti nasměrovat. Kdy cca budou jednotlivé programy a soutěže. Info, že během tří dnů je dost málo. Dik.
 
 
Přečteno 713x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
22.01.2021 - Česká vláda prodloužila do 14. února 2021 nouzový stav pro území České republiky vyhlášený z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru.
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí