Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje > hudba

Michal David chystá megakoncert v Trutnově na Bojišti

Redakce / 23.04.2019
Český hitmaker Michal David zanedlouho vystoupí na Bojišti v Trutnově, kde pokračuje jeho šňůra open air koncertů. Koncert se skupinou KVATRO je v plánu na sobotní večer 25. května. Hostem letního vystoupení bude šoumen zpěvák a herec Sagvan Tofi.

FOTOGALERIE - Michal David chystá megakoncert v Trutnově na Bojišti


Jaký vztah má Michal David ke Krkonoším?

Já se přiznám, že úplně nejsem horský typ, protože nelyžuju. Za to můj skoro devítiletý vnuk Sebastian lyžuje skvěle a jsem na něj pyšný. Když se řeknou Krkonoše, tak to mám spojené se Špindlem, kam jezdím za zábavou. I když nelyžuju, tak mám rád hory, když svítí sluníčko a na vás hledí ty zasněžené vrcholky a vy sedíte na terase a popíjíte kávu, tak takový moment miluji. Baví mě i pozorovat lyžaře no, a hlavně se rád koukám na toho mého vnuka, jak se prohání na svahu.

 

Michale vystupujete v Trutnově 25. května, co se Vám vybaví, když se řekne právě město Trutnov?

Trutnov znám, především proto, že se tímto městem projíždí, když se jede na Sněžku. Můj poslední koncert v Trutnově proběhl hodně dávno, ale vzpomínám si, že tam byla tehdy fantastická atmosféra. No, a právě na tu skvělou horskou diváckou kulisu se těším. Tam jsou Ti horalové, takoví tvrdší a umí si to pořádně užít non stop.

 

Máte nějaké skalní fanoušky v okolí Trutnova?

Na mých sociálních sítích mám mnoho fanoušků a určitě někteří jsou právě z tohoto regionu. I proto jsme se rozhodli, že po loňských open air koncertech v tomto budeme pokračovat jen změníme lokality. Právě letos se mě dočkají fanoušci i na Trutnovsku, kde se opět představím se skupinou KVATRO a hostem Sagvanem Tofim.

 

Proč zrovna Sagvan Tofi?

My už jsme spolu udělali v loňském roce před Vánocemi tři koncerty na Slovensku a bylo to fantastické. Lidé Sagvana skvěle přijali on na pódiu udělá skvělou show. Se Sagim se znám už od té doby, co jsme spolu dělali film Vítr v kapse a od té doby spolu občas něco uděláme. Je taková zajímavost, že my se třeba pět let nevidíme a pak zase spolu něco uděláme a takto se to opakuje. Na letošní tůru open air koncertů jsem se s ním domluvil a očekávám, že on zase předvede tu svoji energickou show, jak jej všichni známe.

 

Na které písničky se návštěvníci koncertu mohou těšit?

Samozřejmě nabídnu ty největší hity, které lidi očekávají. Chystáme ale také nové směsky. Mám připravenou směs písniček z Diskopříběhu, bude tam pomalá směs jenom klavírní a speciální host Sagvan Tofi. Fanouškům představím mou kapelu, skupinu Kvatro, která už se mnou hrála v loňském roce. Zde však přichází novinka, po loňské zkušenosti, kdy mi fanoušci psali, že dlouho čekali na můj nástup, tak slibuji, že na jevišti mě uvidíte dříve. Myslím, že těch nových věcí je spousta. Zařazuji do play listu také písničky, které jsem nehrál dvacet let jako třeba Pěsti a po deseti letech zařazuji píseň Po cestách růžových.

 

Lidé se na Vašich koncertech nenudí, a dokonce si zpívají Vaše hity, jaké to pro vás je?

Já je bavím. Já osobě tvrdím, že jsem zpěvák, bavič. Když fanoušci se mnou zpívají ty písničky, tak je to dokonalý, protože ta atmosféra je skvělá. Je úžasné vidět pohled šestiletého dítěte a u něho stojí pětašedesátiletý dědeček, tak je fantastické, jak ten generační efekt funguje. Na mých koncertech je rádius publika tak široký, že je to úžasný, když všichni zpívají se mnou. Přijďte se semnou znovu pobavit i do amfiteátru na Bojišti v Trutnově

 

Open air tour 2019 Michala Davida na Bojišti v Trutnově se koná v sobotu 25. května od 19 hodin a po skončení koncertu se těšte na Československou diskotéku. Promotérem akce je produkční agentura Máša agency a společnost Icing.

 

Předprodej vstupenek probíhá v sítích Ticketportal:

https://www.ticketportal.cz/Event/Michal_David_OPEN_AIR_TOUR_2018

 

 
Vaše komentáře

Přečteno 893x
 
15.07.2024 - České dráhy vydaly zprávu, která v těchto horkých dnech upozorňuje na vyšší pravděpodobnost závad na infrastruktuře i na vozidlech a souvisejícímu omezení vlakové dopravy. Na jakkoliv dlouhou cestu vlakem si s sebou vezměte dostatek tekutin.
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.

Volná pracovní místa

Učitel/ka fyziky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí