Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Co se děje > hudba

Pozvánka na jarní koncert Záboje (31. května)

Redakce / 30.05.2022, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem
Po nedobrovolné covidové pauze se Záboj už velice těší na své posluchače. Zároveň ve svých řadách uvítá nové zpěváky.

Členové pěveckého sboru Záboj srdečně zvou všechny své příznivce a milovníky krásné hudby na jarní koncert, který se koná v úterý 31. května 2022 v 19 hodin ve Špýcharu Městského muzea ve
Dvoře Králové nad Labem.

Pěvecký sbor Záboj vystoupí společně s dechovým tělesem Plechband ze ZUŠ ve Dvoře Králové n.L. Na koncertu zazní ukázky klasické staré hudby, známé spirituály i úpravy lidových
písní.

Nábor nových členů

Vy, kteří rádi zpíváte, přijďte mezi nás! Scházíme se každé pondělí ve zkušebně Hankova domu od 19 hod. Rádi náš sbor rozšíříme o nové členy.

Hana Zaplatílková
Foto: ilustrační z roku 2019 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 237x
 
Hodnocení článku:
24.05.2022 - Koupaliště ve Dvoře Králové se otevře široké veřejnosti 2. června, v Jaroměři 4. června a v Trutnově pravděpodobně 10. června 2022. Vstupné zdražila Jaroměř a Dvůr Králové, Trutnov nechal vstupné na loňské úrovni.
01.05.2022 - Od 2. do 10. května je uzavřena prodejna Sportisimo ve Dvoře Králové kvůli rekonstrukci interiéru prodejny. Nejbližší pobočky jsou v Náchodě a Trutnově.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Volná pracovní místa


Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)


Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí