Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Co se děje > hudba

První koncert Moniky Absolonové v roce 2020 bude v Podkrkonoší v Horní Brusnici

Redakce / 25.12.2019, Horní Brusnice
Muzikálová zpěvačka Monika Absolonová si tříkrálovým koncertem, podle svých slov, prodlouží vánoční čas. V kostele svatého Mikuláše v Horní Brusnici se můžete těšit na známé melodie.
 

Pojďte si zpříjemnit začátek roku 2020. V sobotu 4. ledna přijede po svém úspěšném turné do Horní Brusnice muzikálová zpěvačka a herečka Monika Absolonová. Část výtěžku z nezapomenutelného koncertu poputuje na Tříkrálovou sbírku. Přispět můžete i vy, vstupenky jsou stále v prodeji v Infocentru ve Dvoře Králové nad Labem nebo na odkazu ZDE. „Miluju Vánoce a proto jsem ráda, že si je budu moci užít i po Novém roce,“ těší se zpěvačka, která je známá také tím, že na Vánoce peče svým přátelům tradiční vánočky. Konec roku přitom má pestrý.  „S turné Až do nebes jsem v prosinci objela celou republiku a všude byla nádherná atmosféra. Moc jsem si ho užívala a diváci také. Pevně věřím, že stejné to bude i u vás v Horní Brusnici,“ vzkázala svým fanouškům, kteří tak budou mít jedinečnou příležitost. Být první, kdo se s Monikou Absolonovou potkají v samém začátku nového roku. V kostele sv. Mikuláše ji doprovodí, tak jako při celém turné, kapela Boom!Band Jiřího Dvořáka včetně nepostradatelných vokalistů, kteří doprovázejí na koncertech i další přední hvězdy české hudební scény. Koncert s vždy dobře naladěnou zpěvačkou, která rozdává úsměv a dobrou náladu, začne v 18 hodin a diváci se mohou těšit na známé hity! Chybět nebude titulní píseň z Ledového království, z muzikálu Kleopatra, ale i pár vánočních koled, které se podle církevní tradice zpívají právě až do Tří králů. Kostel sv. Mikuláše v Horní Brusnici ožil hudbou naposledy začátkem října, kdy se tu konala charitativní akce Muzikál v kostele. Několik stovek diváků, kteří si přišli poslechnout filmové a muzikálové melodie, přispělo na rekonstrukci oken v Domově svatého Josefa. Tradice hudebních programů, které pomáhají tak bude pokračovat i v roce 2020.

Vstupenky na koncert ZDE

Podívejte se na několik písniček Moniky Absolonové:
Atmosféru v kostele v Horní Brusnici můžete ochutnat zde na záznamu podzimního koncertu muzikálových hvězd:

 

Související články
Královédvorský rodák Josef Mádle přiveze do Horní Brusnice muzikálové hvězdy. Pomůžou nemocným
Muzikálové hvězdy zpívaly pro Domov sv. Josefa v Horní Brusnici

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 946x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí