Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje > hudba

První koncert Moniky Absolonové v roce 2020 bude v Podkrkonoší v Horní Brusnici

Redakce / 25.12.2019, Horní Brusnice
Muzikálová zpěvačka Monika Absolonová si tříkrálovým koncertem, podle svých slov, prodlouží vánoční čas. V kostele svatého Mikuláše v Horní Brusnici se můžete těšit na známé melodie.

Pojďte si zpříjemnit začátek roku 2020. V sobotu 4. ledna přijede po svém úspěšném turné do Horní Brusnice muzikálová zpěvačka a herečka Monika Absolonová. Část výtěžku z nezapomenutelného koncertu poputuje na Tříkrálovou sbírku. Přispět můžete i vy, vstupenky jsou stále v prodeji v Infocentru ve Dvoře Králové nad Labem nebo na odkazu ZDE. „Miluju Vánoce a proto jsem ráda, že si je budu moci užít i po Novém roce,“ těší se zpěvačka, která je známá také tím, že na Vánoce peče svým přátelům tradiční vánočky. Konec roku přitom má pestrý.  „S turné Až do nebes jsem v prosinci objela celou republiku a všude byla nádherná atmosféra. Moc jsem si ho užívala a diváci také. Pevně věřím, že stejné to bude i u vás v Horní Brusnici,“ vzkázala svým fanouškům, kteří tak budou mít jedinečnou příležitost. Být první, kdo se s Monikou Absolonovou potkají v samém začátku nového roku. V kostele sv. Mikuláše ji doprovodí, tak jako při celém turné, kapela Boom!Band Jiřího Dvořáka včetně nepostradatelných vokalistů, kteří doprovázejí na koncertech i další přední hvězdy české hudební scény. Koncert s vždy dobře naladěnou zpěvačkou, která rozdává úsměv a dobrou náladu, začne v 18 hodin a diváci se mohou těšit na známé hity! Chybět nebude titulní píseň z Ledového království, z muzikálu Kleopatra, ale i pár vánočních koled, které se podle církevní tradice zpívají právě až do Tří králů. Kostel sv. Mikuláše v Horní Brusnici ožil hudbou naposledy začátkem října, kdy se tu konala charitativní akce Muzikál v kostele. Několik stovek diváků, kteří si přišli poslechnout filmové a muzikálové melodie, přispělo na rekonstrukci oken v Domově svatého Josefa. Tradice hudebních programů, které pomáhají tak bude pokračovat i v roce 2020.

Vstupenky na koncert ZDE

Podívejte se na několik písniček Moniky Absolonové:
Atmosféru v kostele v Horní Brusnici můžete ochutnat zde na záznamu podzimního koncertu muzikálových hvězd:

Související články
Královédvorský rodák Josef Mádle přiveze do Horní Brusnice muzikálové hvězdy. Pomůžou nemocným
Muzikálové hvězdy zpívaly pro Domov sv. Josefa v Horní Brusnici
Vaše komentáře

Přečteno 1175x
 
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.
12.04.2024 - od 6. dubna 2024 se změnily ordinační hodiny lékařské pohotovostní služby (LPS) pro dospělé v nemocnici v Trutnově – o víkendech a svátcích budete moct navštívit LPS od 8 do 18 hod. Dětská pohotovost zůstává o víkendech a svátcích nezměněna od 8 do 20 hod.

Volná pracovní místa

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)

Pečovatel/ka (Pečovatelská služba)


Kalendář akcí
21.05.2024 17:00 - 25.06.2024 18:00
Polština nejen na cesty
12.06.2024 18:00 - 12.06.2024 19:30
Velká taneční show ANGELES Dance Group
12.06.2024 15:45 - 12.06.2024 16:45
Jóga pro zdraví a sílu v každém věku