Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Co se děje

Czech death fest vstupuje do druhého ročníku

Redakce, Holý / 12.04.2010
Poklidnou hladinu vody rybníka Brodský nedaleko Červeného Kostelce na Náchodsku rozřízne v pátek a sobotu 11. a 12. června 2010 ryk kytar a útoky kavalérie bicích. Czech death fest totiž připravuje svoje druhé pokračování. Po loňském úspěšném prvním ročníku pořadatelé z  české death metalové kapely Tortharry připravují pro fanoušky nejtvrdších hudebních stylů další skvělou podívanou. Připraven bude brilantní zvuk na profesionálním pódiu. Pro návštěvníky Czech Death Festu je vyhrazena plocha pro vlastní stany zdarma přímo v areálu kempu Brodský. Dále můžete využít možnosti ubytování v 4 až 6lůžkových chatkách, které je nutné předem rezervovat. V kempu je restaurace, dětský koutek a pláž s možností koupání v přírodní nádrži Brodský. Parkování zdarma přímo v areálu festivalu. Na své si přijdou milovníci grind, death, black metalu a metal coru. Vystoupí zde 30 kapel z České republiky i zahraničí. Czech death fest nabízí undergroundovým kapelám možnost zahrát si na velkém pódiu s profesionálním zázemím před velkým množstvím lidí. Největší hvězdou budou letos legendární deathmetalisté Grave, kteří do Červeného Kostelce přijedou ze švédského města Visby. Kapela, která se zformovala již v roce 1988, má na svém kontě 9 dlouhohrajících alb, která vstoupila do historie a formovala kov smrti. Mezi velká jména lze bezpochyby zařadit brněnskou kultovní smečku Root, kterou vede charismatický frontman Big Boss. Tato parta působí na blackmetalové scéně ještě o rok déle. Postupně se vypracovala k typickému projevu, který někteří fanoušci označují za dark epic metal. Každopádně se jedná o velmi temnou záležitost, kterou musíte vidět. Děčínská brutal death grind parta Fleshless objela se svojí zvrácenou show skoro celou planetu! Vystupovala v celé Evropě, Asii, USA i Jižní Americe. Isacaarum přijede s extrémním divadlem z Českých Budějovic na CDF již podruhé. Vloni bylo jejich vystoupení hodnoceno fanoušky velmi kladně. To se prostě musí vidět! Předprodej vstupenek za zvýhodněné ceny byl již zahájen na www.shop.torhtarry.com a www.ticketportal.cz Více informací, seznam kapel, ukázky a další podrobnosti hledejte na www.czechdeathfest.cz
 

CZECH DEATH FEST
Luboš Gorgan, Stárkov 77
549 36 Stárkov
www.czechdeathfest.cz
info@czechdeathfest.cz
+420 777 839 805

Tiskový mluvčí
Jan Holý

hellion@seznam.cz
+420 603 753 473

 

 

 
 
Přečteno 2x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí